Film

"Sense8" powróci z dwugodzinnym odcinkiem specjalnym

Serial "Sense8", którego dalszą realizację niedawno wstrzymano, jednak powróci. Ma doczekać się specjalnego, dwugodzinnego finału/odcinka specjalnego, który wyemitowany zostanie w roku 2018.
Na początku czerwca zadecydowano, że serial Lany i Lilly Wachowski nie doczeka się trzeciej serii. Fani postanowili walczyć o produkcję. Wygląda na to, że odnieśli zwycięstwo.

- Nikt nie spodziewał się tych pełnych pasji listów, petycji, zbiorowego głosu, który podniósł się niczym pięść do słońca w obronie serialu - napisała w mediach społecznościowych Lana Wachowski. - Z ogromną przyjemnością i radością z mojej, ale i Netfliksa strony (który serial kochał tak samo, jak my, tylko wyniki zawiodły) chcę powiadomić, że powstanie jeszcze jeden dwugodzinny odcinek specjalny. Przedstawiony zostanie w przyszłym roku. A po nim... jeżeli to doświadczenie nauczyło mnie czegokolwiek, to tego, że nigdy nic nie wiadomo.

Cykl opowiada on o perypetiach ośmiorga ludzi mieszkających w różnych częściach świata. Łączy ich głębokie przeżycie śmierci kogoś bliskiego. Dzięki temu uczuciu są w stanie odczuwać siebie mentalnie i emocjonalnie. Nie tylko widzą siebie i ze sobą rozmawiają, znają swoje języki i posiadają wzajemne umiejętności, ale także mają dostęp do najgłębszych sekretów. Bohaterowie pragną się dowiedzieć, dlaczego połączyła ich tak wyjątkowa więź i co ona znaczy dla przyszłości ludzkości.

W międzynarodowej obsadzie serialu znaleźli się Toby Onwumere, Tina Desai, Miguel Angel Silvestre, Jamie Clayton, Tuppence Middleton, Donna Bae, Brian J. Wright, Max Riemel i Terrence Mann.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca