Film

James Cameron zaprasza na "Terminatora 2" w 3D

Do sieci trafił nowy zwiastun trójwymiarowej wersji filmu "Terminator 2: Dzień sądu", który w przyszłym miesiącu trafi do kin.
Klasyk kina akcji wraca na wielkie ekrany w formacie 3D. Premierę wyznaczono na 25 sierpnia. W zaprezentowanym trailerze widzimy nie tylko doskonale znane ujęcia, ale i komentarz twórcy, czyli Jamesa Camerona.

- Obrazy są bardziej rzeczywiste w 3D - przekonuje reżyser. - Jest przejrzystość, a widz czuje się, jakby był częścią filmu. Zapowiedź znajduje się pod tym adresem.

W chwili oryginalnej premiery, w 1991 roku "Terminator 2: Dzień sądu" pochłonął 102 miliony dolarów (po uwzględnieniu inflacji to około 180 milionów dolarów). W tych czasach był to wręcz kosmiczny budżet, ale produkcja zaoferowała widzom wiele efektów specjalnych, które później były masowo wykorzystywane przez inne dzieła. W kinach film zarobił 580 milionów dolarów. W obsadzie - poza Arnoldem Schwarzeneggerem w roli T-800 - znaleźli się Edward Furlong (jako młody John Conor), Linda Hamilton (Sarah Connor) i Robert Patrick (terminator T-1000).

Cykl zaczął się od produkcji "Terminator" z 1984 roku. Za kamerą stanął James Cameron, a w roli głównej wystąpił Arnold Schwarzenegger. Po "Terminatorze 2: Dniu sądu" nakręcono - w 2003 roku - obraz "Terminator 3: Bunt maszyn", a 6 lat później "Terminator: Ocalenie". Najnowszy film z serii to "Terminator: Genesis" z 2015 roku. Żaden nie powtórzył sukcesu "Terminator 2: Dzień sądu".źródło: megafon.pl
przysłano: 2 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca