Film

Film z Magdaleną Boczarską walczy o nagrodę w USA

Magdalena Boczarska ma naprawdę dobry rok. "Sztuka kochania" z jej kreacją ginekolżki Michaliny Wisłockiej jest najchętniej oglądanym polskim filmem 2017 roku, a kolejna produkcja z udziałem aktorki - "Na drodze" Bartosza Nowackiego - zakwalifikowała się do konkursu w ramach L.A. Shorts International Film Festival.
W krótkometrażowym obrazie Magdalena Boczarska wciela się w kobietę, która podczas długiej podróży zabiera autostopowicza. Mężczyzna od samego początku nie wzbudza zaufania, a kobieta, czując niepokój i narastające zagrożenie, postanawia zabrać kolejną osobę. W zamkniętej przestrzeni auta między trójką nieznajomych nawiązuje się pełna napięcia gra. Bohaterowie skrywają tajemnice, które ujawniając się małymi krokami, doprowadzą do tragicznych w skutkach wydarzeń.

W obsadzie znaleźli się również Szymon Bobrowski, Adam Bobik, Przemysław Bluszcz i Jakub Papuga. Pod tym adresem można znaleźć serię teaserów produkcji.

L.A. Shorts to jeden z największych i najbardziej prestiżowych festiwali krótkiego filmu na świecie. Jago laureaci trafiają na listę filmów nominowanych do OSCARA oraz nagrody BAFTA.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-10 sierpnia.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca