Film

Darth Vader z Hanem Solo

Darth Vader, największy złoczyńca z "Gwiezdnych wojen", ma pojawić się w niewielkim epizodzie w nadchodzącym obrazie o Hanie Solo.
Według najnowszych doniesień, na planie widziano postać ubraną w charakterystyczny, czarny strój i maskę. Podobno też nie był to Spencer Wilding, który grał Lorda Vadera w obrazie "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie".

Spekuluje się, że postać została dodana do scenariusza po tym, jak reżyserią dzieła zajął się Ron Howard. Przejął on obowiązki reżyserskie po Philu Lordzie i Chrisie Millerze, którzy w trakcie prac zrezygnowali z projektu z powodu różnić artystycznych.

Przypomnijmy, że w spin-offie "Gwiezdnych wojen" w roli głównej występuje Alden Ehrenreich. Dzieło opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley.

W obsadzie znaleźli się także Donald Glover jako Lando Calrissian oraz Emilia Clarke, Thandie Newton i Woody Harrelson. Scenariusz obrazu piszą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan.

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku i według wcześniejszych doniesień będzie otwarciem trylogii. Alden Ehrenreich podobno podpisał kontakt z Disneyem na trzy produkcje. - Wczesne przygody Hana Solo nie muszą być powiązane z Imperium, więc twórcy maja wolną rękę - zdradził informator. - Można stworzyć coś zupełnie innego. Eksplorować nowe galaktyki i przedstawiać nowe, szalone stworzenia i postaci.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca