Film

Tak narodził się Letherface

W okresie Halloween na ekrany naszych kin trafi obraz "Letherface", za który odpowiadają twórców horrorów "Piła", "Poltergeist", "Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną". W sieci pojawiła się zapowiedź dzieła.
W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.

Na YouTube dostępny jest polski zwiastun produkcji grozy. Specjalne pokazy "Letherface" odbędą się wyłącznie w okresie Halloween, od 27 do 31 października w wybranych kinach. Będzie to jedyna okazja żeby obejrzeć ten film na wielkim ekranie.

W obsadzie znaleźli się Stephen Dorff, Lili Taylor i Finn Jones. Za reżyserię odpowiadają Aexandre Bustillo i Julien Maury.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca