Film

Andy Garcia zaśpiewa "Mamma Mia!"

Andy Garcia dołączył do obsady filmu "Mamma Mia! Here We Go Again", czyli sequela "Mamma Mia!".
Akcja ponownie rozgrywać będzie się na greckiej wyspie Kalokairi i zawierać będzie sporo retrospekcji. Kanwą muzycznego projektu ponownie będą piosenki zespołu ABBA.

Do swych ról wracają Meryl Streep jak Donna, Julie Walters jako Rosie i Christine Baranski jak Tanya. Ponadto Amanda Seyfried i Dominic Cooper znów zagrają Sophie i Skya, a Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard i Colin Firth ponownie wcielą się w Sama, Billa i Harry'ego.

Dodatkowo w obsadzie znaleźli się Lily James ("Kopciuszek", "Baby Driver") jako młoda Donna, Alexa Davies ("A Brilliant Young Mind") jako młoda Rosie oraz Jessica Keenan Wynn ("Go Green") jako młoda Tanya. Młodych mężczyzn sportretują Jeremy Irvine ("Fallen)", Josh Dylan ("Sprzymierzeni") i Hugh Skinner ("Kill Your Friends").

Teraz udział potwierdził Andy Garcia, ale szczegóły jego roli nie zostały ujawnione.

Ol Parker pisze scenariusz i staje za kamerą. Film zagości na ekranach 20 lipca 2018 roku.

Oryginał opowiadał o młodej dziewczynie (Amanda Seyfried), która przygotowując się do ślubu, chce dowiedzieć się, kim jest jej ojciec. Na podstawie pamiętnika matki (Meryl Streep) wyłania trzech kandydatów (Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard).

Musical "Mamma Mia!" gościł w polskich kinach w sierpniu 2008 roku. Obraz zarobił w samych tylko Stanach Zjednoczonych ponad 144 miliony dolarów, a na całym świecie ponad 600 milionów.

Andy Garcia ostatnio zajęty był na planie obrazu "Ana".


źródło: megafon.pl
przysłano: 26 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca