Film

Kevin Spacey składał niestosowne propozycje członkom ekipy "House of Cards"

Wiele wskazuje na to, iż nieodpowiednie zachowanie Kevina Spaceya nie ogranicza się do pijackiego występku sprzed 30 lat. Jego współpracownicy z planu "House of Cards" mają duże zastrzeżenia.
Osiem osób związanych obecnie lub w przeszłości z serialem "House of Cards", oskarżyło aktora o nieodpowiednie zachowanie o podłożu seksualnym. Jak wyznali dziennikarzom CNN, Spacey tworzył toksyczne środowisko pracy. Tożsamość pokrzywdzonych nie została ujawniona, gdyż boją się zawodowych konsekwencji. Podobno wszyscy są młodymi mężczyznami, których gwiazdor miał dotykać bez ich zgody i nieodpowiednio się do nich zwracać. Jest wśród nich były asystent producenta, który wprost mówi o napaści seksualnej.

Netfilx ani Kevin Spacey na razie nie skomentowali tych doniesień.

Przypomnijmy, że Anthony Rapp ("Star Trek: Discovery") twierdzi, że ponad 30 lat temu, gdy miał zaledwie 14 lat Spacey robił mu niestosowne propozycje. Gwiazdor szybko zareagował, mówiąc, że jest przerażony tym, czego się dowiedział, ale że kompletnie nie pamięta spotkania z Anthonym Rappem sprzed lat. Za pośrednictwem Twittera serialowy Frank Underwood przeprosił młodszego kolegę po fachu i wyznał, że jest gejem.

Szybko na te skandalizujące doniesienia zareagował Netflix, który najpierw zapowiedział, że serial "House of Card", w którym Spacey gra główną rolę zakończy się po 6. sezonie, a następnie zawiesił prace nad politycznym cyklem.

źródło: megafon.pl
przysłano: 7 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca