Film

Matt Smith będzie Charlesie Mansonie

Matt Smith zagra główną rolę w filmie "Charlie Says" o przywódcy sekty i zabójcy, Charlesie Mansonie. Udział w projekcie potwierdziła także aktorka Suki Waterhouse.
Ponadto w obrazie zagrają Hannah Murray ("Gra o tron"), Odessa Young ("Assassination Nation"), Marianne Rendon ("Oszuści"), Carla Gugino ("Sin City: Miasto grzechu") i Kaylie Carter ("Bezbożnicy").

Dramat opowiadać będzie o trzech kobietach (Murray, Young, Rendon) skazanych na śmierć w sprawie Mansona (Matt Smith). Wyrok uchylono i zmieniono na dożywocie.

Mary Harron ("American Psycho") stanie za kamerą. Napisze też scenariusz razem z Guinevere Turner ("American Psycho"). Podstawą są książki "The Family" Eda Sandersa i "The Long Prison Journey of Leslie Van Houten" Karlene Faith.

Zdjęcia rozpoczną się wiosną w Los Angles.

Będzie to jeden z trzech filmów opowiadających o zabójstwach popełnionych przez Charlesa Mansona i jego sektę. Nad jednym, niezatytułowanym, pracuje Quentin Tarantino, w drugim, "The Haunting of Sharon Tate", w roli tytułowej wystąpi Hilary Duff.

W założonej przez Charlesa Mansona sekcie "Rodzina" członkowie mordowali na jego rozkaz. To właśnie oni za namową swojego guru w 1969 roku dokonali mordu na będącej w 9. miesiącu ciąży, 26-letniej Sharon Tate, żonie Romana Polańskiego. Łącznie zabili 9 osób. Zarówno Manson jak i członkowie sekty zostali złapani i skazani na dożywocie.

Matt Smith znany jest z produkcji "Doktor Who" i "The Crown".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca