Reżyser "Szybkich i wściekłych" zajmie się "Magnum"

Justin Lin, znany z pracy przy filmach "Szybcy i wściekli", wyreżyseruje pilot "Magnum P.I.", czyli nowej wersji serialu "Magnum", którą realizuje stacja CBS.
Bohaterem serialu, który trafił do telewizji latach 80. XX wieku był tytułowy prywatny detektyw odtwarzany przez Toma Sellecka. Obok niego w serii grali John Hillerman, Roger E. Mosley oraz Larry Manetti.

W nowej wersji ekipa dochodzeniowa nadal liczy czterech członków, tyle że jednym z nich jest kobieta. Konkretnie zamiast Jonathana Quayle Higginsa III zobaczymy Juliet Higgins. Kobieta ma na koncie pracę w MI:6 (brytyjski wywiad). Grupa pod przewodnictwem Thomasa Magnuma będzie zajmować się sprawami kryminalnymi, którymi nikt inny zająć się nie chce. Akcja oczywiście ma miejsce na Hawajach, a Magnum wciąż jest weteranem wojennym (tyle, że teraz wrócił z Afganistanu).

Za nowa wersję produkcji odpowiada Peter Lenkov, który ma już na koncie udane rebooty "Hawaii 5.0" oraz "MacGyvera".

Justin Lin ma na koncie prace przy serialach "S.W.A.T. - jednostka specjalna" czy "Skorpion". Wyreżyserował też cztery filmy z cyklu "Szybcy i wściekli". Jego najnowszy projekt to "The Stand Off" dla Netfliksa.

źródło: megafon.pl
przysłano: 8 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło