Film

Ione Skye z Leną Dunham w HBO

Ione Skye zagra w komediowym cyklu "Camping", nad którym pracuje twórczyni "Dziewczyn" Lena Dunham.
Serial powstanie dla HBO i na razie zamówiono 8 odcinków. Podstawą będzie brytyjska seria, którą stworzyła Julia Davis. Lena Dunham będzie współscenarzystką i współproducentką nowej produkcji razem z Jenni Konner, która także pracowała przy "Dziewczynach".

"Camping" opowiadać będzie o Walcie, którego uwielbiająca kontrolowanie i planowanie żona Kathryn (w tej roli Jennifer Garner)., z okazji 45. urodzin zabiera go na - w jej mniemaniu - wspaniały weekend na łonie natury. Kiedy na camping przybywają rozmaici goście, sprawy zaczynają się komplikować. Na domiar złego, pojawiają się niedźwiedzie.

Juliette Lewis zagra Janice, DJ-kę i propagatorkę reiki. Bridget Everett zobaczymy jako Harry, która skłonności do dziewczyn odkryła w sobie w wieku 3 lat, jej oddanie żonie jest legendarne, jedynie nieco mniej niż jej oddanie innym kobietom. W serii grają także Janicza Bravo, Arturo Del Puerto i Brett Gelman.

Ione Skye zagra Carleen, która żyje w cieniu swojej siostry, pracuje w hospicjum i bez powodzenia uprawia jazdę konną. Aktorka zagrała ostatnio w serialu "Bogaci bankruci" czy filmie "Heartthrob".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 marca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca