Film

Kinowe hity i sobotnie treningi nad Wisłą – WSZiB umila lato krakowianom

Wakacje to czas na naładowanie baterii: odzyskanie energii, ale też… motywacji! Wiedzą o tym władze Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, które dla swoich studentów i wszystkich mieszkańców Krakowa organizują cykliczne atrakcje nad Wisłą. Co drugi weekend PrzyStań na plaży zamieni się w kino letnie, a w parku Stacja Wisła będzie okazja poćwiczyć z Patrykiem Grodeckim, trenerem personalnym ze studia All for Body.

 

Najlepszym sposobem na zyskanie nowej energii jest aktywność, a lato to czas najbardziej sprzyjający ruchowi na świeżym powietrzu. Dlatego już od 16 czerwca w co drugą sobotę o godzinie 10.00 w parku Stacja Wisła na Zabłociu każdy może poćwiczyć z profesjonalistą z zespołu All for Body. Treningi „Wszibers FITup” mają przede wszystkim zachęcić do wstania z kanapy. Ich celem jest poprawa nie tylko formy, ale i samopoczucia uczestników.

 

Cieszą mnie inicjatywy, które wychodzą do ludzi i promują sport – mówi Patryk Grodecki. – Staram się dołożyć do tego swoją cegiełkę i prowadzić zajęcia tak, żeby były motywujące do dalszej pracy. To szczególnie ważne teraz, kiedy wszyscy spędzamy coraz więcej czasu przy biurkach, przed komputerami. Dlatego zachęcam do udziału nie tylko studentów. Obiecuję, że nikt nie będzie się nudzić!

 

Tych, którzy wolą inny rodzaj rozrywki, WSZiB zaprasza na cykl „Biznes Klasyk” – pokazy filmów opowiadających historie ze świata wielkiego biznesu i polityki. Seanse będą odbywać się na PrzyStani na plaży przy moście Kotlarskim co dwa tygodnie o 21.00: 13 lipca, 28 lipca, 10 sierpnia i 24 sierpnia. Widzowie obejrzą takie hity jak „Żelazna Dama” czy „Grace księżna Monako”, historię Lance'a Armstronga „Strategia mistrza” oraz thriller z Bradley'em Cooperem i Robertem De Niro „Jestem bogiem”.

 

Chcemy pokazać naszym studentom, że można poruszać tematy poważne bez burzenia atmosfery letniego relaksu – opowiada Kamil Kowalik, Kierownik Biura Promocji i Przedsiębiorczości WSZiB. – Zależało nam, żeby podczas wakacyjnego odpoczynku nie zapomnieli o rozbudzaniu swojej kreatywności, szukaniu i rozwijaniu pomysłu na siebie; żeby złapali oddech, pobawili się, ale nie zmarnowali tego czasu i na uczelnię wrócili jeszcze bardziej zmotywowani.

 

Oba cykle są organizowane przy współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej.

 

Filmy będą wyświetlane na PrzyStani na plaży (Bulwar Kurlandzki, przy moście Kotlarskim) o godz. 21.00:

13 lipca (piątek) – „Strategia mistrza”,

28 lipca (sobota) – „Żelazna Dama”,

10 sierpnia (piątek) – „Jestem bogiem”,

24 sierpnia (piątek) – „Grace księżna Monako”.

 

Treningi odbywać się będą w parku Stacja Wisła (Zabłocie, okolice mostu Kotlarskiego) o godz. 10.00: 16 czerwca, 30 czerwca, 14 lipca, 28 lipca, 11 sierpnia i 25 sierpnia.

 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 czerwca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca