Film

Jussie Smollett wyrzucony z "Imperium"

Jussie Smollett, którego oskarżono o sfingowanie homofobicznego ataku na siebie, został zwolniony z serialu "Imperium".
Jussie Smollett został wczoraj aresztowany i wypuszczony po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tysięcy dolarów. Aktora czeka teraz proces. Prokuratora zarzuca mu sfingowanie ataku na siebie oraz składanie fałszywych zeznań.

- Wydarzenia ostatnich tygodni były wstrząsające dla nas wszystkich - napisali producenci serii Lee Daniels, Danny Strong, Brett Mahoney, Brian Grazer, Sanaa Hamri, Francie Calfo i Dennis Hammer w oświadczeniu. - Jussie Smollett był ważnym członkiem rodziny "Imperium" od pięciu lat. O ile zarzuty są bardzo niepokojące, to mamy zaufanie do wymiaru sprawiedliwości. Jesteśmy również świadomi skutków ostatnich wydarezń dla członków obsady i ekipy, którzy pracują nad naszym show i aby uniknąć dalszych zakłóceń na planie, zdecydowaliśmy się usunąć rolę Jamala z ostatnich dwóch odcinków sezonu.

Pod koniec stycznia Jussie Smollett, jak twierdził, został zaatakowany przez dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy założyli mu sznur na szyję i obali go wybielaczem. Biorąc pod uwagę że aktor (nie)znany z serialu "Imperium" otwarcie przyznaje się do homoseksualizmu atak został sklasyfikowany jako "zbrodnia z nienawiści" i został powszechnie potępiony. Nawet prezydent Donald Trump nazwał atak obrzydliwym.

źródło: megafon.pl
przysłano: 22 lutego 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca