Film

"Pechowi szczęściarze" na VOD od 14 maja

Świetnie przyjęci na festiwalach w Toronto i San Sebastian "Pechowi szczęściarze" zmierzają prosto na VOD.
Film był oficjalnym kandydatem Argentyny do Oscara, zdobył nagrodę Goya dla najlepszego filmu iberoamerykańskiego i zasłużenie ma 100 procent pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes. W rolach głównych Ricardo i Chino Darín - po raz pierwszy na ekranie w aktorskim duecie ojca z synem.

Twórcy "Dzikich historii" wracają z szaloną sensacyjną komedią o wiejskich Robin Hoodach.

Fermín, emerytowany gwiazdor piłki nożnej (Ricardo Darín), prowadzi stację paliw w sennym prowincjonalnym miasteczku. Chcąc wyciągnąć rodzinę i przyjaciół z biedy wpada na pomysł reaktywacji miejscowej spółdzielni rolniczej. Wraz z żoną Lidią i kumplem Antonio przekonuje nawet tych najbardziej opornych do zainwestowania życiowych oszczędności w nowy biznes. Niestety, biednemu zawsze wiatr w oczy i dzień po ulokowaniu pieniędzy w banku poczciwi inwestorzy, przez krach finansowy, tracą wszystko. Wkrótce dowiadują się, że stali się nie tylko ofiarami kryzysu w kraju, ale również zostali oszukani przez pozbawionego skrupułów kierownika banku. Nerwy im puszczają.

Pod wodzą Fermina zrobią wszystko by odzyskać to, co im się słusznie należy. Okradziony musi obrabować złodzieja. Wystarczy jedynie odrobina szczęścia, sprytu i kilka lasek dynamitu. Nieprzewidywalna komedia kryminalna o skoku, który nie miał prawa się udać.

Film na legalnych platformach streamingowych od 14 maja.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 maja 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca