Muzyka

PAKAdemia I Festiwal Kabaretowy w Tarnowie

 Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej Paka oraz Tarnowskie Centrum Kultury zapraszają na I Tarnowski Festiwal Kabaretowy: PAKAdemia kabaretu.
W dniach 16-18 lutego odbędzie się suta uczta dla fanów satyry.
Organizatorzy zapewniają program na najwyższym poziomie: na dwóch tarnowskich scenach wystąpią muzykalni Łowcy.Band i Neo-Nówka ze swoim najnowszym programem The Sejm, a także krakowska grupa AD HOC w Wieczorze Komedii Improwizowanej.
Jak na prawdziwy festiwal przystało ? nie zabraknie konkursu, w którym zaprezentują się kabarety: Świerszczychrząszcz, DNO, Czesuaf oraz stand-uperzy: Kacper Ruciński i Paweł Reszela, znani m.in. z programu Stand Up: Zabij mnie śmiechem!.
Oprócz scenicznych wojaży na Tarnowian czekają warsztaty kabaretowe z kabaretem PUK, wystawa rzutnikowa aforyzmów Stanisława Jerzego Leca, wystawa prac Andrzeja Mleczki i spotkanie wokół książki Marii Czubaszek.
16 lutego 2012 godzina 19.00
Łowcy jakich z pewnością nie znacie.
Już 16 lutego udowodnią, że oprócz talentu do rozśmieszania ludzi mają także niebywały talent do tworzenia szalonych melodii. Dajcie się zwariować!
Łowcy.B, Łowcy.Band
Piwnice TCK, Rynek 5
bilety w cenie 20zł, bilety nienumerowane


17 lutego 2012 godzina 20:00
Sztandarowy towar eksportowy krakowskiej sceny kabaretowej. Członkowie kabaretów: PUK, Który, Ucho, Chwilowo Kaloryfer oraz Róbmy Swoje czyli Grupa AD HOC świeżo po zakończeniu ImproFestu przybywa do Tarnowa by podbić serca tutejszych widzów!
Tego wieczoru zyskasz niepowtarzalną szansę zadecydowania jakie postaci pojawią się w scenie, w jakim miejscu będzie toczyć się akcja i z jakimi problemami borykać się będą bohaterowie.
IMPRAĆ!
Grupa AD HOC + gość specjalny: Maria Czubaszek
Wieczór Komedii Improwizowanej Kino Marzenie, ul. Stanisława Staszica 4,
bilety w cenie 15zł, bilety numerowane


18 lutego 2012 godzina 17:00

Konkurs
Kulminacyjnym punktem PAKAdemii Kabaretu jest przegląd konkursowy. Do apelu wystąpi plejada artystów z całego kraju: Świerszczychrząszcz z Lublina, DNO z Dąbrowy Górniczej, Czesuaf z Poznania, Kacper Ruciński z Malborka, oraz Paweł Reszela z Ostrowa Wielkopolskiego. Cała Polska śmieje się razem z nimi, a teraz spotkają się na jednej scenie Kina Marzenie w Tarnowie.
Lepiej już zacznijcie ćwiczyć ?brzuszki?. No chyba, że lubicie mieć zakwasy od śmiechu.
KONKURS: Świerszczychrząszcz, DNO, Czesuaf, Kacper Ruciński, Paweł Reszela.
Kino Marzenie, ul. Stanisława Staszica 4,
bilety w cenie 25zł, bilety numerowane
18 lutego 2012 godzina 21:00
Neo-Nówka
Ich chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To kabaret, który ani na chwilę nie zwalnia! Swoim najnowszym programem The Sejm grupa w wielkim stylu udowadnia, że to stara dobra Neo-Nówka, jarząca się jeszcze jaśniejszym światłem!
Kino Marzenie, ul. Stanisława Staszica 4,
bilety w cenie 45zł, bilety numerowane


bilety do nabycia na www.biletynakabarety.pl
 

Tarnów, kino marzenia

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca