Muzyka

Wrocławski Klub Firlej zaprasza do Lwowa i Kijowa!

 

Firlej przekracza kolejną granicę i zaprasza swoich polskich i ukraińskich widzów na koncerty do Lwowa i Kijowa. To tam w ramach drugiej edycji festiwalu UA/PL Alternative Music Meetings wystąpi polska reprezentacja muzyki alternatywnej w składzie The Kurws, Baaba feat. Gaba Kulka, 60 Minut Projekt oraz specjalny projekt polsko ukraiński ShockolaD&Sinusoidal Projekt.

 

Działający w sferze world music, lwowski ShockolaD i poruszający się w obrębie elektroniki, nu-jazzu, IDM, triphopu wrocławski Sinusoidal, połączą swoje siły na potrzeby wspólnego występu podczas festiwalu. W tworzeniu tego wyjątkowego projektu Firlejowi pomaga Biuro Festiwalowe Impart 2016, instytucja realizująca zadnia Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Jest to jedna z pierwszych inicjatyw ESK mająca na celu zacieśnienie kontaktów kulturalnych Wrocławia i Lwowa. Festiwal wspiera także Instytut Polski w Kijowie.

Wydarzenia festiwalowe odbywać się będą 17.10.2012, o godz. 20.00, w klubie "Dzyga", ul. Ormiańska 35, we Lwowie oraz 19 i 20.10.2012 od godziny 19.00, w klubie muzycznym „Divan”, pl. Besarabski 2, w Kijowie. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. 

Festiwal UA/PL Alternative Music Meetings to nie tylko koncerty, ale także finał konkursu Neuro Music, projekcja filmu w reżyserii Grzegorza Korczaka oraz panel dyskusyjny.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 września 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca