Muzyka

ŁONA I WEBER w Poznaniu

Dotychczas materiał Łony i Webbera można było usłyszeć na żywo w dwóch wydaniach: w klasycznej hiphopowej konfiguracji z użyciem gramofonów oraz w towarzystwie zaprzyjaźnionych muzyków z grupy The Pimps.

Kolejnym krokiem na koncertowej drodze artystów jest projekt, w ramach którego Webber zastępuje wysłużone adaptery samplerem i analogowym syntezatorem, zaś tuż obok zestaw perkusyjny rozkłada Jose Manuel Alban Juarez. Po okresie wytężonej pracy w całkowitej izolacji, zapewnionej przez chłodne piwnice DOBRZEWIESZ, Andrzej i Manu powrócili do świata, dzierżąc odświeżone aranżacje i niejeden zaskakujący patent. Łona natychmiast stwierdził, że chce do tego rapować i tak zapadła decyzja o jesiennej trasie.

 
Tłuste basy generowane przez Webbera i żywa energia płynąca z perkusji Manola to połączenie, które nie pozwala nikomu stać nieruchomo w trakcie koncertu szczecinian. Tak było przy okazji nieoficjalnej premiery tego projektu na tegorocznym OFF Festivalu, tak będzie również na licznych nadchodzących koncertach Łony i Webbera, które układają się w plan nowej trasy.
 
Jako support przed koncertami Łony i Webbera wystąpi Rymek, szerzej znany jako redaktor Jacek Markiewicz, prowadzący program "Wyjaśniamy, Objaśniamy", w którym wraz z kolegami rozwiązuje sekrety świata. Połowa zespołu Tłuste Koty zaprezentuje garść utworów z płyty, nad którą od pewnego czasu pracuje z Djem Twisterem.

bilety 30/35 zł

w przedsprzedaży:
bilety24.pl 
Klub Fabrika
Rocklongluck
CIM


Zapraszamy!

 

(opis za Klub Fabrika)

 

23 listopada 2012, 20:30 Poznań, Fabrika

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 listopada 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca