Muzyka

U Studni

10 marca 2013, godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00)

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

Formacja U Studni (dawni członkowie Starego Dobrego Małżeństwa) zagrają w Studio!

 

10 marca Klub Studio stanie się istną krainą łagodności - a to za sprawą koncertu grupy U Studni. Jest to projekt dobrych przyjaciół wywodzących się z formacji Stare Dobre Małżeństwo. Każdy fan tamtego zespołu powinien posłuchać, jak brzmi nowa artystyczna ścieżka muzyków.

W skład zespołu U Studni wchodzą wszyscy ówcześni członkowie SDM-u (z wyjątkiem Krzysztofa Myszkowskiego) oraz dawni, choć stale obecni przyjaciele grupy. Koncert w Klubie Studio, jest jednym z przystanków, na nowej muzycznej drodze artystów. „Spotkajmy się u studni z wiecznie żywym słowem, które niesie nadzieję na lepsze jutro. Zaczerpnijmy ze studni bogatej w poezję. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie przesłanie” – zachęcają artyści.

Bilety na koncert bedą dostępne od 20 sierpnia w punktach sprzedaży Ticketpro oraz online na www.ticketpro.pl.Bilety kolekcjonerskie będą dostępne od października w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul.Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

 

Ceny biletów:

Ulgowe: 30 PLN / Zwykłe: 35 PLN

 

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 16 lutego 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca