Muzyka

Fisz Emade Tworzywo

8 marca 2013, godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00)

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

 

Bracia Waglewscy zagrają w Klubie Studio

 

Fisz Emade Tworzywo to nazwa nieobojętna nikomu, kto lubi dobry hip hop. Tworzony przez braci Waglewskich i DJ Eproma projekt łączący w sobie rockową energię z świetnymi tekstami, rozgrzeje 8 marca atmosferę w Klubie Studio.

 

Podczas krakowskiego koncertu muzycy zaprezentują materiał z najnowszej płyty pt. „Zwierzę bez nogi“ . Jest to album w dużym stopniu sentymentalny – to podróż do czasów kiedy hip hop święcił swoje triumfy na międzynarodowej  arenie. To właśnie w latach 90  trio Fisz Emade i Dj Eprom  zakochali się w tych brzmieniach, z wypiekami na twarzy podglądali co dzieje się w muzyce. Hip hop okazał się dla nich  najbardziej rewolucyjnym gatunkiem tamtych czasów. Płyta „Zwierzę bez nogi“ to swoisty hołd oddany klasyce tego gatunku. Płyta muzycznie jak i tekstowo celowo „najeżona“ została cytatami z twórczości ulubieńców - RuN DMC, Tribe Called Quest, BDP, Beastie Boys, Blackstar jak również z początków własnej twórczości zespołu.

 

Ceny biletów:
ULGOWY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu występu)
ZWYKŁY: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu występu)

 

Bilety drukowane dostępne w sieci punktów TicketPro oraz na stronie ticketpro.pl. Pełna lista krakowskich punktów sprzedaży dostępna na stronie Klubu Studio. Bilety kolekcjonerskie będą w sprzedaży w Krakowie: w  Klubie STUDIO, Filutek i Gwarek.

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 marca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca