Muzyka

Szafa REAKTYWACJA


czwartek, 26 września, od godz. 13:00 - wstęp wolny (koncert o 20:00 – 10 zł)

W czwartek 26 września Szafa odkryje wszystkie swoje nowe atuty. Będzie coś dla ciała, będzie i dla duszy. Do niepowtarzalnego klimatu i znakomitej muzyki dołączą nowości, które zagoszczą na Rewolucji 10 na stałe.

Pierwszą z nich będzie LUNCHBAR.
Jak mawiał Aldous Huxley: „Człowiek może być pesymistycznym deterministą przed lunchem, i optymistycznym zwolennikiem wiary w wolną wolę po nim".
Postaramy się Was o tym przekonać, a pomoże nam w tym nowe menu, w której oryginalna forma równoważy się z ciekawą kulinarną treścią.

Jeśli chcielibyście wiedzieć, jak smakuje nasz Django Burger, Sandwicze Bill'a z Kill Bill'a, albo Kanapka Sally, która poznała Harry’ego (i wiele innych pozycji lunchbarowego menu) odwiedźcie nas już od godz. 13:00.

Naszą drugą premierą września jest WHISKY BAR.
James Bond, Jim Morrison, czy Ernest Hemingway nie mogli się mylić. Whisky to trunek wyjątkowy, a każdy jej smakosz, koneser, czy też niedzielny fan znajdzie coś dla siebie w naszym bogatym whisky barze (do wyboru 70 znakomitych gatunków whisky ze Szkocji, Irlandii, USA i Japonii).
To nie jedyne niespodzianki, które przygotowaliśmy na powakacyjne rozdanie w Szafie.

26 września zaprezentujemy Wam nowe logo klubu (stary „wieszak” chowamy do szafy na zasłużoną emeryturę), ponadto - nową witrynę internetową, nowe MENU (w którym rzecz jasna pojawią się wszystkie nowości) i oczywiście nowe mega promocje. Zaś całość uświetnią koncerty zespołów Plasma Radio i Crab Invasion.

Zapraszamy na Rewolucji 10 w czwartek 26 września.
Wstęp wolny od godz. 13:00 (koncert o godz. 20:00 – 10 zł, ale dla naszych fanów mamy 25 podwójnych wejściówek na koncert do rozdania w barze. Wystarczy wpaść do Szafy i spytać barmana)
 
*      *      *

Podwójny koncert: Plasma radio & Crab Invasion
czwartek, 26 września, godz. 20:00, wstęp 10 zł

26 września dla Klubu Szafa to szczególny dzień, który chcielibyśmy uczcić podwójnym koncertem. Pierwszy z nich to rockowa grupa Plasma Radio, zaś gwiazdą wieczoru będzie zespół Crab Invasion.

Dla fanów Klubu - 25 podwójnych darmowych wejściówek na to wydarzenie, czeka od dziś w Klubie. Wystarczy przyjść do Klubu i zapytać o wejściówki barmana.

Muzyka Plasma Radio to nietypowe połączenie energetycznych riffów gitarowych i dynamicznej sekcji rytmicznej z charyzmatycznym damskim wokalem. Podstawą twórczości jest niewątpliwie rock, jednak nie brak również inspiracji zaczerpniętych z muzyki reggae, funk czy swing. Kapela tworzy numery w języku polskim i angielskim.
Plasma Radio zadebiutowali na scenie w grudniu 2009 roku. Początkowo koncertowali wyłącznie lokalnie. Na przestrzeni lat muzycy zespołu zmieniali się kilkakrotnie. W roku 2011 ustalił się nowy, niezmienny do dziś, czteroosobowy skład: Dominika Dmowska (wokal) , Alex Kowalczyk (gitara), Anto Kowalczyk (perkusja), Daniel Niwiński (bas).

Plasma Radio zagościli na scenie m.in. klubu Tygmont, FonoBaru (Fonografika Young Stage 2012, 2013), Fonostacji czy w Tawernie Latający Holender.
Istotnym osiągnięciem było zdobycie I miejsca w Przeglądzie Kapel Garażowych w Milanówku w 2012 roku. Dzięki temu zwycięstwu zespół nagrał singiel pt. „Chłód” i został zaproszony, aby wystąpić jako gwiazda wieczoru na głównej scenie w Milanowskim Centrum Kultury w 2013 roku (kolejna edycja Festiwalu MyArt). W kwietniu 2013 roku zespół supportował Odział Zamknięty podczas koncertu w Centrum Kultury w Błoniu oraz podczas XII Dni Milanówka Zespół Kombii.


Tego wieczora w łódzkiej Szafie wystąpi również Crab Invasion. To wyjątkowy wykonawca na polskiej scenie niezależnej – oprócz niewymuszonej, bezpretensjonalnej energii i luzu, zespół wyróżnia się niezwykłą dbałością o melodie i niebanalnym podejściem do harmonii. Popkulturowa otwartość połączona z analitycznym zacięciem owocuje kolorową mozaiką motywów odnoszących się do najróżniejszych gatunków muzyki popularnej.

Zespół zagrał w ubiegłym roku na festiwalach Heineken Open'er Festival i Męskim Graniu, zwyciężył również w konkursie organizowanym przez portal T-Mobile Music "Zrób Głośniej przed OFF Festival", którego stawką był występ na Scenie Leśnej T-Mobile podczas katowickiej imprezy. Przez jurorów eliminacji formacja została okrzyknięta "najlepszym polskim zespołem rockowym bez płyty".

Jak dotąd "Kraby" mają na koncie niezwykle entuzjastycznie przyjętą EPkę "Extend Your Life" (2010) i single "Lesson 01/ Margin of Order" (2011), „Caps” (2012) oraz „Dart” (2013), które wielokrotnie pojawiały się w rocznych blogowych zestawieniach najlepszych polskich utworów. Aktualnie grupa pracuje nad debiutanckim albumem.
Najnowszy singiel Crab Invasion „Dart” jest już dostępny na YouTube oraz SoundCloud, Facebook.

Ostatni dzień promocji wizytówkowej! Znajdź w Szafie naszą starą już wizytówkę i zanieś ją do baru, a Twoje zamówienie będzie niższe o 15%!

Bilety na podwójny koncert (Plasma Radio i Crab Invasion) w cenie 10 zł.

26 września 2013, 13:00

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 września 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca