Literatura

Street Slam w ramach festiwalu MIKRO.ART

WIETRZYMY SLAM! Dotleniamy poetów, wentylujemy płuca poetyckiej publiki! Przyjdź pokrzyczeć na poetów na świeżym powietrzu w sezonie ogródkowym!


W ramach Mikro.Art Festiwalu na Mokotowie nie może zabraknąć akcentu poetyckiego, dlatego też Inicjatywa Nowa Mina Kultury wraz z Warsaw Sun i portalem slam.art.pl zapraszają na Street Slam.

17 lipca, w niedzielne popołudnie przy kinie Iluzjon w Warszawie odbędzie się poetycka potyczka na słowa. Poeci i nie tylko, wszelkiej maści gadacze, krzykacze, freestylowcy, performerzy, grafomani, wieszcze, rymotwórcy częstochowscy - każdy, kto odważy się wziąć mikrofon do ręki na 3 minuty jest mile widziany! Zgłoszenia przyjmujemy bezpośrednio przed slamem, od 16:30. Start punktualnie o 17:00, bo Mikro.Art Festiwal oferuje w niedzielny wieczór kolejne atrakcje!

Do wygrania 200 zł od organizatorów oraz kasa – zrzutkowa! I do tego potrzebni jesteście również Wy Droga Publiczności. Zbierajcie się tłumnie i śmiało wybierajcie najlepszego slamera na Street Slamie. Otrzymacie karty do głosowania i sami, wedle kaprysu ocenicie komu należą się brawa a komu buuuczenie. Przygotujcie drobniaki, rozbijcie świnkę skarbonkę, żeby wrzucić do zrzutkowej czapki co łaska, żeby wielki zwycięzca wyniósł ze slamu spore kieszonkowe.

Slam to poezja na żywo.
Slam to poeta vs. Publiczność.
Slam to aplauz albo gwizdy.

 

Więcej info:
nowa.mina.slamu@gmail.com

ul. Narbutta 50a, obok kina Iluzjon

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca