Literatura

Konkursy z PKPZin


1.
Niniejszym ogłaszamy konkurs na prozę do 10 stron A4 lub zestaw 5 wierszy o dowolnej tematyce. Konkurs trwa od 15.12.2012 do 25.01.2013 roku. Teksty należy przesłać na adrespkpzin@gmail.com z dopiskiem 'Konkurs Literacki'. Wybrane teksty zostaną opublikowane na łamach PKPZin w pierwszym przyszłorocznym numerze. Zwycięzca otrzyma Voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w trzygwiazdkowym Hotelu Kosmowski we Wrześni do wykorzystania w styczniu lub lutym. Ponadto wybierzemy kilku laureatów, których nagrodzimy zestawami firmy Inter-Vion, bielizną firmy Kinga oraz książkami ufundowanymi przez wydawnictwa Bernardinum, Impuls oraz CKH. Każdy może przesłać dowolną ilość zestawów. 

2.
Niniejszym ogłaszamy konkurs na zestaw 5 fotografii o dowolnej tematyce. Konkurs trwa od 15.12.2012 do 25.01.2013 roku. Prace należy przesłać na adres pkpzin@gmail.com z dopiskiem 'Konkurs Fotograficzny'. Wybrane fotografie zostaną opublikowane na łamach PKPZin w pierwszym przyszłorocznym numerze. Zwycięzca otrzyma Voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w trzygwiazdkowym Hotelu Piaskowym w Pszczynie do wykorzystania w styczniu lub lutym i zestaw ręcznie robionej biżuterii firmy Soloart. Ponadto wybierzemy kilku laureatów, którzy również otrzymają biżuterię oraz książki ufundowane przez wydawnictwa Hanami, Kwiaty Orientu, Nowa Proza oraz Oficynka. Każdy może przesłać dowolną ilość zestawów.

3.
Niniejszym ogłaszamy konkurs na zestaw 5 prac plastycznych o dowolnej tematyce. Konkurs trwa od 15.12.2012 do 25.01.2013 roku. Prace należy przesłać na adres pkpzin@gmail.com z dopiskiem 'Konkurs Plastyczny'. Wybrane prace zostaną opublikowane na łamach PKPZin w pierwszym przyszłorocznym numerze. Zwycięzca otrzyma Voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w czterogwiazdkowym Park Hotelu w Szczecinie do wykorzystania w styczniu lub lutym. Ponadto wybierzemy kilku laureatów, którzy zostaną nagrodzeni kosmetykami firmy Pollena oraz książkami ufundowanymi przez wydawnictwa Comm, Erica, Jaguar oraz Rosikon Press. Każdy może przesłać dowolną ilość zestawów.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 14 stycznia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca