Literatura

Otwarty konkurs na utwór audiowizualny Video Poezja

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu ogłasza otwarty konkurs na utwór audiowizualny Video Poezja w ramach VII FESTIWALU POEZJI SOPOT 2013.

 

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie w terminie do 20 września 2013 r. utworu audiowizualnego: filmu, impresji filmowej lub utworu video art odwołującego się, ilustrującego lub inspirowanego przez jeden (lub kilka) z dwudziestu wierszy wskazanych przez Organizatora (wiersze dostępne są w regulaminie na stronie www.tps-dworek.pl).

 

Organizator nie narzuca obecności słowa pisanego lub mówionego w obrazie. Istotne pozostaje dla nas poszukiwanie środków wyrazu artystycznego eksplorujących i łączących przestrzeń pomiędzy poezją a środkami wyrazu przekazu audiowizualnego.

 

W konkursie przyznane zostaną nagrody: pierwsza, druga i trzecia oraz wyróżnienie w kategorii: „Szkoła Poezji”, którego laureat zostanie wyłoniony spośród uczniów gimnazjów i szkół średnich (możliwe są zarówno zgłoszenia indywidualne jak i zbiorowe klas, stowarzyszeń i kół zainteresowań, zgłoszeń prac podopiecznych mogą dokonywać także nauczyciele).

 

Czas trwania utworu nie powinien przekraczać 15. minut.

 

Wszystkie szczegóły, karta zgłoszenia oraz regulamin dostępne są na stronie:

www.tps-dworek.pl

od: 10 maja 2013
do: 20 września 2013 Sopot

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 maja 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca