Literatura

Brygida Star Show – podejmij wyzwanie i zgarnij czytanie

Brygida Star słynie z charakterystycznego poczucia humoru, dystansu do siebie i niebywałej skłonności do wpadania w najróżniejsze tarapaty.

 

P_Dotychczasowa najlepsza przyjaciółka Brygidy, Basia, już dwa razy wsadziła ją na minę. Raz poleciła jej fryzjera, który zrujnował  włosy i życie Brygidy, za drugim razem  umówiła na wizytę do lekarki, która okazała się być mężczyzną. Brygida myśli, że Basia zazdrości jej powodzenia u facetów i stąd te sytuacje. Szuka więc nowej przyjaciółki! Ta nowa musi być wesoła, otwarta i gotowa na wszystko. Jeżeli chcesz nią zostać, zmierz się z wyjątkowym zadaniem konkursowym. Zadanie wcale nie jest takie łatwe.. Przekonaj się sama!

 

ODPOWIEDZ NA PYTANIE:

 

Co zrobiłaby Brygida i co Ty byś zrobiła w poniższej sytuacji?

Dzięki odpowiedzi zgarniesz egzemplarz "Brygida Star Show!". Jestem pewna, że się polubicie i zostaniecie najlepszymi przyjaciółkami już od pierwszych stron.

 

 

A TERAZ WYZWANIE:

 

Idziesz główną ulicą miasta. Jest godzina szczytu i ledwo się przeciskasz między ludźmi. Nagle ON wypatrzył Cię spośród tłumu. Zostajesz wybrana i po chwili twoją ukochaną bluzkę zdobi, wielka, błyszcząca... ptasia kupa (to musiał być chyba bocian). Nie da się tego ukryć. Spośród poniższych odpowiedzi wybierz tę, którą twoim zdaniem wybrałaby Brygida Star.

 

a) uciekasz z płaczem w zaułek i wzywasz taksówkę, by wrócić do domu i się przebrać.

 

b) wchodzisz do przejścia podziemnego i w kącie przekładasz bluzkę na lewą stronę,

 

c) wszystkim gapiącym się oznajmiasz, że była wyprzedaż u jubilera a ta "broszka" to najnowszy krzyk mody,

 

Dodatkowo napisz swoją wersję wydarzeń, czyli co Ty być zrobiła w takiej sytuacji. Wszystkie chwyty dozwolone!

 

 

Dla najciekawszej odpowiedzi przewidziana atrakcyjna nagroda  egzemplarz "Brygida Star Show". Dodatkowo przewidziana jest również nagroda za drugie miejsce: ebook "Brygida Star Show".

 

Nie zastanawiaj się, ta przyjaźń to Wasze przeznaczenie!

 

Konkurs potrwa do 15 października 2015 roku. Odpowiedzi prosimy umieszczać na stronie konkursu: https://www.facebook.com/notes/wydawnictwo-psychoskok/brygida-star-show-podejmij-wyzwanie-i-zgarnij-czytanie/52381659443548


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 31 sierpnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca