Literatura

Konkurs literacki „Pióra Falkonu”

Festiwal Fantastyki Falkon to największy festiwal miłośników fantastyki po wschodniej stronie Wisły. Impreza co roku zrzesza fanów nie tylko ogólnie pojętej kultury fantastycznej, ale również dobrej polskiej literatury tego nurtu. Wielkimi krokami zbliża się XVII edycja naszego święta. We współpracy z Wydawnictwem Fabryka Słów z dumą ogłaszamy nowy konkurs literacki – „Pióra Falkonu”!

 

Żeby wziąć w nim udział trzeba spełnić jeden warunek. Napiszcie opowiadanie, w którym dowolnie zinterpretujecie motyw przewodni tegorocznej edycji: Dotrzeć tam, gdzie nie dotarł żaden człowiek. Wasza praca nie może przekroczyć limitu 50 000 znaków ze spacjami.

Główną (ale nie jedyną) nagrodą w konkursie jest publikacja w kilkusetstronicowej, wypełnionej po brzegi Waszymi fantastycznymi opowiadaniami antologii konkursowej. Wiemy, jak wielu z Was pisze do szuflady i marzy o zobaczeniu swojego tekstu na kartach wydanej książki. Biorąc udział w „Piórach Falkonu”, macie szansę stanąć u boku najlepszych pisarzy literatury fantastycznej z całej Polski.

A więc – do dzieła! Opowiadania oraz wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres piorafalkonu@falkon.co. Czekamy do północy ostatniego dnia lipca.

Regulamin konkursu znajdziecie na stronie http://falkon.co/program/piora-falkonu-2016/ lub na naszym fanpage'u.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 czerwca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca