Literatura

KONKURS. Wygraj "Chwyty gitarowe" i zacznij grać na gitarze!

Na Wywrocie od jakiegoś czasu prezentujemy Wam chwyty gitarowe polskich kolęd. Niedługo święta, a śpiewanie kolęd to nie tylko polska tradycja, ale także cudowny sposób na umilenie długich wieczorów spędzonych w rodzinnym gronie.

 

Do świąt trochę czasu zostało. Jeśli pragniesz zagrać dla swojej rodziny piękne, polskie kolędy lub też zachwycić ich innymi utworami, ale niestety nigdy nie miałeś gitary w ręku, nic straconego! W naszym wywrotowym konkursie do wygrania poradnik, w którym znajdziecie aż 200 akordów na gitarę. Dzięki nim każdy z Was będzie mógł zabłysnąć w gronie rodziny.

Chwyty gitarowe to zbiór 200 najważniejszych akordów dla początkujących. Znajdziesz wśród nich liczne sekwencje akordów, na których opierają się znane utwory. Wystarczy zagrać je w odpowiednim rytmie i z właściwą szybkością, aby uzyskać akompaniament do popularnej piosenki!

 

Książka jest doskonałym przewodnikiem dla początkujących gitarzystów. Wszystkie chwyty przedstawiono w postaci diagramów i zdjęć, tak aby łatwo i na bieżąco uczyć się ich podczas wykonywania piosenek. Dzięki poradnikowi dowiesz się, czym różni się akord durowy od molowego, czym są akordy otwarte, akordy barré oraz przewroty akordów. Nauczysz się również czytać oznaczenia na diagramach akordów, prawidłowo stroić gitarę oraz właściwie ją trzymać.

 

Gotowi na świąteczne wyzwanie? W naszym konkursie do zgarnięcia aż 3 egzemplarze Chwytów gitarowych. Nie czekaj, odpowiedz na proste pytanie, wygraj i zacznij grać na gitarze!

 

Pytanie brzmi: Jaką kolędę/utwór nauczycsz się grać w pierwszej kolejności?

Swoje odpowiedzi ślijcie na literatura@wywrota.pl do dnia 13. 12. 2015 r.

 

Jak widzicie, wszystkie odpowiedzi są poprawne, dlatego 1, 6 i 15 osoba, która zgłosi się na konkurs wygrywa!

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
madzialena099 8 grudnia 2015, 20:16
wysłałam :D
przysłano: 7 grudnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca