Literatura

Magdalena Kordel z pełną emocji powieścią w Empiku Manufaktura

Czy jeden krótki wyjazd na Mazury może zaważyć na całym życiu? Antolka, tytułowa bohaterka najnowszej książki Magdaleny Kordel, przekona się o tym na własnej skórze, kiedy w trudnej sytuacji pozna Janka. Popularna pisarka tradycyjnie zadbała o solidną dawkę emocji. Już 24 lipca w salonie Empik Manufaktura opowie o krętych miłosnych ścieżkach, którymi chadzają bohaterowie jej najnowszej książki „Antolka” (Społeczny Instytut Wydawniczy Znak).

 

Magdalena Kordel to jedna z najpoczytniejszych polskich autorek. Ma na koncie takie bestsellery, jak „Anioł do wynajęcia” i „Pejzaż z Aniołem”, a także serie: „Malownicze”, „Uroczysko”, „Wilczy dwór” i „Miasteczko”. Pisarka po raz kolejny serwuje czytelnikom mnóstwo zaskoczeń, przedstawiając kolejną literacką opowieść pełną wzruszeń i emocji. Jej bohaterka, Antolka, nigdy nie miała łatwego życia. Brak ojca i despotyczne zapędy nieczułej matki były dla niej przykrą codziennością, od której w końcu postanowiła się uwolnić. Dziewczyna rzuca wszystko i wyjeżdża na Mazury, gdzie w jednej z portowych knajp dość szybko pakuje się w kłopoty. Z opresji ratuje ją Janek, chłopak, który wnosi do jej uczuciowego życia powiew świeżości. Ale czy kilka wspólnie spędzonych mazurskich dni może przerodzić się w coś więcej niż tylko kolejną wakacyjną przygodę? „Antolka” to pełna emocji opowieść o podróży w nieznane, cudownych zachodach słońca nad mazurskimi jeziorami i dwojgu młodych ludzi, którzy z dnia na dzień stają się sobie coraz bliżsi. 

 

Magdalena Kordel – autorka wielu bestsellerowych książek o tematyce kobiecej. Zadebiutowała powieścią „48 tygodni”, która szybko podbiła serca kobiet. Autorka bestsellerów „Anioł do wynajęcia” i „Pejzaż z Aniołem”, a także serii „Malownicze”, „Uroczysko”, „Wilczy dwór” i „Miasteczko”.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 lipca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca