Wywrota

Zaproszenie na koncert zespołu Feelin'żanka- 5.06.2008. Klub Alive. Org. Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju.

Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju i Radio Młody Wrocław
zaprasza na koncert
w ramach projektu "promocja młodych twórców"

5 czerwca zagra zespół
Feelin'żanka
godz. 21.00
klub Alive, ul. Kolejowa 12
wstęp wolny!

Za bębnami zasiadł Bartek Pilarczyk – perkusista wszechstronny, odznaczający się doskonałym time'm i techniką; rolę gitarzysty basowego przyjął Michał Błaszczyk – utalentowany, a przy tym nad wyraz skromny młody człowiek; w zespole od początku wzajemnie się uzupełniając w sposób absolutnie różny grają na instrumentach klawiszowych: Marek Nowakowski i Marek Raczycki; Paweł Walczak – gitarzysta, w grze którego słyszalne są wpływy jego blues-rockowej przeszłości doskonale uzupełnia orkiestrę z Ostrowa Wielkopolskiego. Skład zespołu nie byłby oczywiście kompletny, gdyby nie osoba Lecha Popławskiego – absolwenta Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej, którego z początkiem roku bieżącego zastąpił za mikrofonem Piotr Dymała – postać, która w sposób istotny odmieniła oblicze zespołu i nadała nową jakość tworzonej przez niego muzyki.

W listopadzie ubiegłego roku Feelin'żanka została laureatem V Festiwalu Form Muzycznych we Wrocławiu (w jury zasiadali wtedy: Marek Raduli, Wojtek Pilichowski oraz Artur Dominik).

Tyle o zespole w kilku słowach, choć to wcale nie one świadczą przecież o jego charakterze. Tym, co za nim przemawia najbardziej jest muzyka, z pozoru nieskrępowana, zamknięta jednakże w sztywnych ramach kompozycji, dźwięki, które pobudzając do ruchu, nie zwalniają uważnego słuchacza od myślenia.

 

Organizator koncertu: Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju oraz Radio Młody Wrocław

współpraca: Klub Alive

Więcej informacji: www.mlodzi.wroclaw.pl

 

5 czerwca 2008 Klub Alive, Wrocław

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 czerwca 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca