Wywrota

Gębofon.7 Wyśpiewaj siebie!

 

 Wyczuwasz drzemiące w sobie wokalne zwierzę? Pragniesz je uwolnić? Nauczymy Cię jak zrobić dobry użytek z własnego “gębofonu”.

  Zapraszamy wszystkich pasjonatów, profesjonalistów, amatorów oraz entuzjastów wokalnych ekspresji do udziału w siódmym już wydaniu „Gębofonu”, poświęconemu niestandardowym, tkzw."poszerzonym" technikom wokalnym. “Poszerzonym”, ponieważ sztuka wokalna nie musi kojarzyć się wyłącznie z piosenką o miłości.

 

”Gębofon.7” przekracza ramy muzyki i dotyczy wszystkich używających głosu: aktorów, mówców, polityków... mających do czynienia z ekspresją, perswazją i komunikacją – wyjaśnia pomysłodawca Gębofonów Antoni Beksiak.

 

  Uczestnicy będą mieli okazję przekonać się o tym podczas  czterech bloków warsztatowych oraz  sesji koncertowych Jam Sassions. Efekty ich ciężkiej pracy będzie można usłyszeć w trakcie koncertu finałowego w Klubie Pod Spodem.

 

Chcemy, aby Gębofon skupił wiele osób wokół wspólnej, kreatywnej pracy nad własnym głosem. Będzie to przede wszystkim świetna zabawa, przestrzeń twórczej improwizacji i okazja do poznania niestandardowych technik wokalnych – zapewnia Elwira Skrobska, wokalistka i organizatorka “Gębofonu. 7”.

 

  Zajęcia poprowadzą najznakomitsi specjaliści w zakresie: archaicznych wschodnich skal i metod artykulacyjnych,współczesnych, także esksperymentalnych technik i form notacji, human beatbox, śpiewu białego i klasycznego. Każdy warsztat zawiera wokalną rozgrzewkę, emisję głosu, pracę z rezonatorami ścisle dostosowana do wdrażanych technik.

 

  Prowadzący:

  Mieczysław Eligiusz Litwiński, kompozytor, wokalista, multiinstrumentalista (Novi Singers,The Harmonic Choire,Kawalerzy Błotni);

  Zgas,dwukrotny Mistrz Polski w human beatbox (Me Myself and I,L.U.C.);

  Agata Harz, śpiewaczka,orientalistka, aktorka, członkini stowarzyszenia "Dom Tańca". Od lat praktykuje śpiewanie białym głosem tradycyjnych pieśni polskich, głównie z Lubelszczyzny, Podlasia i Mazowsza, a także poleskich i serbskich.

 
 Agata Zubel, kompozytorka,śpiewaczka i pedagog. Lauretka wielu nagród w Polsce i za granicą zarówno jako wokalistka jak i kompozytorka.

  Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach, szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: http://www.gebofon7.blogspot.com lub pod nr tel. 661 285 801.

  Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Sosnowiec.

Sosnowiec X-XII.2009

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 pazdziernika 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca