Wywrota

Gra Miejska - na bajkowym szlaku

Miejsce: Lowery, ul. Walecznych 5, Saska Kępa 
Czas: 24. lipca o godzinie 13:00 

Kolejne spotkanie w ramach warsztatów „Na bajkowym szlaku” poprowadzi związany z realizowaniem rozmaitych projektów w przestrzeni miejskiej Krzysztof „Semp” Bielecki. Autor książek „Miasto to gra” oraz „Kod, czyli rzeczy, które zauważasz w mieście, gdy wpatrujesz się w nie odpowiednio długo”. Twórca najpopularniejszego polskiego cyklu gier miejskich, cz...yli projektu Urban Playground, który wywołał lawinę podobnych inicjatyw w całym kraju. Urban Playground i inne projekty Sempa posłużą nam jako dobry przykład i punkt wyjścia, zastanowimy się na co zwrócić uwagę podczas tworzenia gier miejskich, co należy przewidzieć i jak zareagować na nieprzewidywalne. 

Krzysztof Bielecki, psycholog, absolwent trzech specjalizacji Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego – psychologia ekonomiczna (reklama i badania rynku), wspieranie rozwoju osobowości (warsztaty i szkolenia) oraz psychologia środowiskowa (relacje człowieka z przestrzenią).

 

WIĘCEJ O PROJEKCIE 
Pracownia Wschodnia zaprasza do współtworzenia i organizacji zabawy dla dzieci. Możecie zdobyć niezbędną wiedzę, pomoc doświadczonych animatorów, materiały i środki potrzebne do zorganizowania terenowej gry fabularnej. Warsztaty przeprowadzone w lipcu i sierpniu zakończą się realizacją gry na Pradze Południe 10. września – zobaczymy wtedy efekt wspólnej pracy. 

Więcej informacji na www.nabajkowymszlaku.prv.p​l ( mail. nabajkowymszlaku@gmail.com​ / tel. 510988602 ) 

Projekt jest realizowany pod Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga – Południe dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy. 

Sponsor: PHU Jolanda Jolanta Ryciuk / „Bulik” – Fabryka Cukierków 
Patronat medialny: Radio Kampus, Czasdzieci.pl 
Partnerzy: Uwolnić Matkę, Kępa Cafe, Ciocia Zoja, Akademia Rozwoju Wyobraźni „Buka”, Księgarnia Dziecięca „Efka”


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 stycznia 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca