Literatura

SLOT już coraz bliżej! - najświeższe wieści

SLOT Art Festiwal 2007

Lubiąż k/ Wrocławia, 11- 15 Lipca 2007

nowy dźwięk – nowy wymiar – nowy człowiek

www.slot.art.pl

KONCERTY

Znamy już wszystkich wykonawców, którzy wystąpią na dużej scenie. Do wcześniej zapowiadanych Fisz Emade Tworzywo Me Myself and I, Verra Cruz, 2Tm2,3 dołączyli: The Hot Stewards(Dania, Niemcy, Holandia), Lachowicz, Managga, Wszystkie Wschody Słońca, Triplet (Portugalia) Usta Bilizowane, El Secatorre, Sensorry.

SCENA KLUBOWA

Scena klubowa czyli cztery noce klimatycznych imprez, rozbrzmiewających dźwiękami drum'n'bassu, breakbeatu, electro, techno. W tym roku zagrają m.in. Bcee, Broflow, Mendez Paranoid, dj cad & mc matyah, ebm junglist (auricom & kwik eklektyk), Steve Jeffery aka BCee David Holness, Com-A-Live, DJ Quadra, dj cad & mc matyah, Mc Wait, Akka47, ROSS, vj emiko

WARSZTATY

W zeszłym roku odbyło się ponad 120 cykli różnych warsztatów. W tym roku chcielibyśmy by odbyło się ich przynajmniej tyle samo, albo znowu o trochę więcej, niż na SAF'06. Pełna lista warsztatów jest już na naszej stronie www.slot.art.pl, a oto niektóre z tegorocznych propozycji:

sztuki wizualne (malarstwo, grafika, instalacje, kowalstwo artystyczne, biżuteria artystyczna, koraliki, maski gipsowe, rysunek, rzeźba, wyplatanie…), sceniczne (teatr, fire show, żonglerka, cyrkowe, pojki, break dance, tańce dawne, taniec współczesny, improwizacja w tańcu, tańce szkockie i irlandzkie, taniec towarzyski…) muzyczne ( wokal, śpiew zespołowy, DJ'ing, realizacja dźwięku, bębny, gitara, perkusja, kije deszczowe, przeszkadzajki…) sportowe (siatkówka, koszykówka, deskorolka, nauka jazdy, budowanie kajaków, rower, aerobic, samoobrona, gra w Go, Le parkour, Petanque...) a także ciekawe zajęcia językowe, psychologiczne, dziennikarskie, o gotowaniu modzie i fryzjerstwie, zabawy integracyjne, medyczne,... i wiele innych.

Wszystkie warsztaty będą odbywać się codziennie w trzech turach:

11.00 - 13.00, 13.00 - 15.00,15.00 - 17.00.

Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

KINO

Slot Kino to cztery upojne wieczory zbiorowej hipnozy, bezczelnych kłamstw i solidnego prania mózgu. Galopem w slow-motion zabieramy was w gatunkową podróż po medium, pełną nieoczekiwanych spotkań, mydlenia oczu i (nie)szczęśliwych zakończeń. U jej kresu, na wskutek serii traumatycznych zdarzeń wizualnych, każdy z nas, jak to w rasowym kinie bywa, przeżyje głęboką i nieodwracalną przemianę wewnętrzną (a może i zewnętrzną)... Czy jesteście gotowi?

To zobaczcie co zaproponowaliśmy w tym roku slotowym kinomaniakom:

TELEDYSK: Noc wizjonerów - Konie galopujące w slow-motion

FABUŁA: Noc słodkich kłamstw - Niby wesołe niby-życie na niby

DOKUMENT: Noc gorzkiej prawdy - Solidny cios miażdżący nos

ANIMACJA / KRÓTKI FILM: Długa noc krótkich filmów - Szesnaście i trzy czwarte snów na minutę…

i na koniec NIESPODZIANKA: Noc miłych niespodzianek i przykrych rozczarowań.

WYKŁADY

SZUKAJĄC SPOSOBÓW NA ZINTEGROWANIE ŻYCIA …W tym roku, w ogólnym młynie, chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnych poszukiwań możliwości zintegrowania różnych sfer życia. Może uda Wam się (chociaż pewnie nie będzie to łatwe J) znaleźć chwilę każdego dnia, aby zatrzymać się i przyjrzeć różnym dziedzinom życia – od seksualności i podstawowych założeń używanych do budowania światopoglądu, poprzez sztukę, naukę i pracę do budowania rodziny i kryzysów które w niej przeżywamy. Mamy nadzieję, że ludzie których zaprosiliśmy w tym roku (sporo nowych nazwisk na Slocie ale i kilka spektakularnych powrotów ! ) okażą się pomocni w prowadzeniu nas ku głębszej refleksji, byśmy mogli odkrywać własne odpowiedzi dla swojego życia i jego większej integracji. Jak zawsze zachęcamy do dialogu i wspólnego odkrywania tego co pod powierzchnią. Wykorzystajmy szansę jaką stwarza nam Slot na spotkanie się, wymianę myśli i wspólne poszukiwania.

BILETY

Przedsprzedaż karnetów:

110 zł indywidualne/ 100 zł grupa (min 11 osób)

przedsprzedaż trwa do 25.06.2007

informacje na stronie www.slot.art.pl

tel + 48 71/ 341 46 56

Cena karnetu na festiwal:

130 zł karnet / 30 zł doba festiwalowa

Organizator: Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych (SLOT)

Tel. +48 71/ 341 46 56, e-mail: biuro@slot.org.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 grudnia 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca