Literatura

Antymeloman – Podróż na Operiona

Antymeloman to premierowy cykl humorystycznych opowieści, dzięki którym śpiewaczka i pisarka, Aneta Skarżyński zabiera wszystkich w mini–podróże w czasie i przestrzeni.

Każdego tygodnia, za sprawą kilkuminutowych audycji, Aneta Skarżyński przybliża wszystkim niezwyczajne historie, zdarzenia, postaci i osobliwości ściśle związane z teatrem muzycznym. Cykl Antymeloman autorka dedykuje absolutnie wszystkim, bez względu na wiek, czy zainteresowania. Przy czym należy nadmienić, że szczególnie miło będą „widziani” anty-entuzjaści opery. To właśnie tę grupę Aneta Skarżyński pragnie skłonić do sięgnięcia ku korzeniom muzyki klasycznej i teatru operowego.

Audycje dostępne na stronie: https://www.youtube.com/channel/UCAo7ice-IFGZ85i8SgURpWQ

 

Przepełnione humorem audycje możemy potraktować jako doskonałą zapowiedz „Podróży na Operiona”. Książka podobnież jak cykl audycji otwiera przed nami magiczny świat muzyki. W tej niezwykłej przestrzeni, na przełomie kliku wieków, począwszy od roku 1590, natrafimy na ekscentryków, dziwaków, nie zdiagnozowane fenomeny muzyczne. Nie zabraknie przygody, sensacji, zakulisowych tajemnic, kryminalnego, czy erotycznego zabarwienia. Dziać będzie się naprawdę dużo, ale z pewnością dzięki lekturze nawet w geniuszu zdołamy dostrzec zwykłego człowieka.

 

podróż na Operiona

 

Prapremiera „Podróży na Operiona” odbędzie się dnia 29 października 2016 roku o godzinie 18.00 podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/616019705226457/

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca