Muzyka

Pastelowa premiera

Już dziś swoją premierę ma wyjątkowa płyta -„PASTELOWA" - muzyczny projekt aktorki i piosenkarki Jadwigi Kuty.


Do nagrania płyty zmotywowały Jadwigę Kutę reakcje i namowy publiczności sceny Teatru Naszego, założonego przez samą artystkę. Teatr Nasz jest bodajże pierwszą w Polsce prywatną i całkowicie niezależną finansowo scenę teatralną z siedzibą w Michałowicach (Karkonosze). Artyści Teatru Naszego mają na swoim koncie 33 premiery, ponad 4000 tysiące zagranych przedstawień i wierną publiczność, która w każdy czwartkowy wieczór, od ponad 25 lat szczelnie wypełnia michałowicką widownię.

Album „Pastelowa" to wyraz szacunku dla ogromnej rzeszy ludzi, którzy odwiedzają progi Teatru Naszego i zostawiają tam kawałek siebie.

Oto co charakterze „Pastelowej" mówi sama artystka:

„to babska płyta - do słuchania w samochodzie, pomiędzy jednym, drugim, a trzecim miejscem pracy. To płyta - chwila, na identyfikację zdarzeń w kobiecych światach - nie tak bardzo przecież od siebie różnych. To jest właśnie zadziwiające, że tak jesteśmy do siebie podobne (...). Decydując się na taki repertuar, chciałam  ukazać to, co we mnie delikatne, kobiece, niespodziewane, wrażliwsze niż do tej pory. Jestem aktorką „wygraną" i nie jest to krzyk zawodowy, tylko wielka przyjemność."

 

Żródło: Materiały prasowe wydawnictwa Luna

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 lipca 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca