Muzyka

Kravitz – autograf do wygrania


Już za trzy dni jeden z najbardziej oczekiwanych koncertów roku – Lenny Kravitz zaśpiewa na krakowskich Wiankach. „Machina” przygotowała dla fanów piosenkarza nie lada atrakcję – autograf Kravitza w magazynie z Kravitzem na okładce.  

Aby wygrać autograf wokalisty, wystarczy wejść na stronę www.machina.pl/kravitz, zalogować się i krótko uzasadnić, dlaczego to właśnie do nas powinna trafić „Machina” z podpisem. Mamy na to tylko i aż 500 znaków. „Machina” z autografem Lenny’ego Kravitza trafi do autora najciekawszego i najbardziej przekonującego uzasadnienia. Argumenty fanów piosenkarza oceni redakcja.  

Konkurs trwa do końca czerwca. Szansę na wygraną mają zatem także ci, którzy w sobotę w Krakowie nabiorą przekonania, że muszą mieć w swoich zbiorach autograf piosenkarza. Szczegóły na stronie www.machina.pl. 

Lenny Kravitz pojawił się na okładce „Machiny” w maju 2006 r. Był to drugi numer „Machiny” po wznowieniu jej wydawania przez Point Group. Ten właśnie numer – wraz z autografem artysty – trafi do rąk zwycięzcy konkursu. 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 czerwca 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca