Muzyka

FOLKOWO 2010 – bilety i karnety już w sprzedaży.

Już  w czerwcu na miłośników folku czeka wielka muzyczna uczta podczas Festiwalu Muzyki Folkowej FOLKOWO 2010 r. Można już kupować karnety oraz jedno i kliku dniowe wejściówki. Jubileuszowa, piąta edycja festiwalu odbędzie się w dniach 18 – 20 czerwca w Ostródzie. 

 

W tym roku FOLKOWO odbędzie się w Ostródzie, a dokładnie w „Białych Koszarach" w centrum miasta, na terenach dawnej jednostki wojskowej.

– „Piąta edycja Festiwalu FOLKOWO będzie zdecydowanie wyjątkowa, kolorowa i energetyczna. Wypłynie na międzynarodowe wody, a także pokaże wiele twarzy folku. Wierzymy, że będzie przełomowa, nie tylko ze względu na swój jubileusz.”– mówi Mariusz Kuś, organizator Festiwalu FOLKOWO. 

W programie Festiwalu FOLKOWO, jak zwykle nie zabraknie animacji i imprez towarzyszących, jak: warsztaty muzyczne, taneczne czy pokazy filmowe. W tym roku powstanie również pierwsze, muzyczne wydawnictwo płytowe. Album zawierać będzie dwie płyty CD, na których znajdą się czołowi przedstawiciele muzyki folkowej oraz gwiazdy i przyjaciele festiwalu FOLKOWO. 

Do sprzedaży wprowadzono już bilety i karnety na FOLKOWO. Ich ceny kształtują się następująco: 

Bilet normalny jednodniowy – 25 zł

Bilet normalny dwudniowy – 50 zł

Karnet trzydniowy – 60 zł 

Karnet VIP 3 dniowy – 350 zł, zawierający: wejście na teren festiwalowy bez ograniczeń, płytę CD Folkowo 2010, gadżety festiwalowe, catering festiwalowy, miejsca siedzące, dostęp do artystów, a przy zakupie karnetów do końca marca 2010 również zaproszenie na konferencję prasową w Warszawie z cateringiem i udziałem w koncercie promocyjnym.  

Karnet VIP 2 dniowy – 250 zł, zawierający: wejście na teren festiwalowy bez ograniczeń, płytę CD Folkowo 2010, gadżety festiwalowe, catering festiwalowy, miejsca siedzące, dostęp do artystów, a przy zakupie karnetów do końca marca 2010 również zaproszenie na konferencję prasową w Warszawie z cateringiem i udziałem w koncercie promocyjnym.

 

Karnet VIP 1 dniowy – 150 zł, zawierający: wejście na teren festiwalowy bez ograniczeń, płytę CD Folkowo 2010, gadżety festiwalowe, catering festiwalowy, miejsca siedzące, dostęp do artystów, a przy zakupie karnetów do końca marca 2010 również zaproszenie na konferencję prasową w Warszawie z cateringiem i udziałem w koncercie promocyjnym.  

Bilety dostępne są już w sieciach sprzedaży: TicketOnline, TicketPro, Klubowa.pl oraz na stronie www.folkowo.pl. Już wkrótce bilety pojawią się w sprzedaży na bileteria.pl oraz w sieci Empik. 

Wśród potwierdzonych już gwiazd festiwalu zobaczymy: szwedzką grupę Rednex, Sidneya Polaka, Folkoperację, Hoboud, Touch and Go, Koralli, Ajagore, Caci Vorba. Więcej informacji o festiwalu i muzykach na www.folkowo.pl 

Patronat medialny nad Festiwalem FOLKOWO objęli: Gazeta Wyborcza, Gazeta Olsztyńska, Gadki z Chatki, Radio Afera, interia.plnaszaostroda.pl,dlastudenta.plwm.plfolk24.pletnosystem.plfabrykazespolow.plkoncert.plwywrota.plindependent.plmuzyka.plklubowa.pl.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 marca 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca