Muzyka

Benefis dla Gapy w CRK

Świetna impreza we wrocławskim Centrum Reanimacji Kultury. Kto nie był, niech żałuje.

Czarno-czerwone wnętrze sali koncertowej przy CRK dość szczelnie wypełniło się w ostatnią sobotę stycznia. Powodem była benefisowa impreza na operację i leczenie psa Gapy. Wśród publiczności nie brakło również czworonogów. Kumple przyszli wesprzeć kolegę w tarapatach.

 

Zagrały formacje Connection Lost, Dead Yuppies, Gapacombo i Guantanamo Party Program. Szczególną uwagę pragnę zwrócić na Gapacombo. To muzyczna efemeryda z pogranicza kiczu i psychodeli. Swe siły połączyły formacje Zrobie To Sobie i the Kurws. Efektem jest pastiszowo – jajcarski recital znanych piosenek o psach, od Kto dogoni psa po I Wanna Be Your Dog.

 

Równie ważna jak same koncerty, była oprawa imprezy. Grzechem byłoby nie wspomnieć o cudach kuchni wegańskiej serwowanych przez ekipę Gotuj dla Gapy. Zamiast na piwo, wykosztowałem się na pełny talerz pieskiego żarcia i byłem bardzo ale to bardzo zadowolony. Gdybym miał ogon, to bym zamerdał.

 

Centrum Reanimacji Kultury prężnie się rozwija. Koncerty, Galeria 23, Dziad Giełda, pracownie artystyczne, społeczne siekanie warzyw w ramach akcji Jedzenie zamiast bomb. Warto trzymać rękę na pulsie, zaglądać na stronę CRK i odwiedzać to przyjazne miejsce na Jagiellończyka we Wrocławiu.

©Artur Żejmo

 

 

Gotuj dla Gapy na Facebooku:

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Gotuj-dla-Gapy/191638684185566

Zdjęcia


Artur Żejmo

Artur Żejmo

44 Wro
11 artykułów 22 komentarze


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Artur Żejmo
Artur Żejmo 10 lutego 2011, 15:59
Dodam, że akcja przyniosła zamierzony efekt:

-W sumie w przeciągu dwóch tygodni do puszki z napisem Gapa wpadło około 5000 zł ! To kwota która pokryje w zupełności koszt profesjonalnej protezy, oraz ewentualne wydatki związane z leczeniem naszego ukochanego czworonoga. - Informują na Facebooku Gapa, Karolina i Tomek
przysłano: 1 września 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca