Muzyka

Nowy numer Informatora 4871

 

Właśnie ukazał się najnowszy numer Informatora Muzycznego 4871 (nazwa od 4 pierwszych cyfr numeru kierunkowego do Wrocławia). To darmowy trzymiesięcznik w przystępnej formie poręcznej  gazety, prezentujący muzyczną stronę Wrocławia. Magazyn opowiada o niej różnymi środkami wyrazu – od wywiadów, poprzez felietony, artykuły, recenzje. 4871 to również zachęta wobec twórczo  zorientowanych Wrocławian do wejścia w interakcję, tak by magazyn był nośnikiem, poprzez który opowiedzą oni odbiorcom o swojej muzyce.

 

Celem Informatora 4871 jest bycie wszędzie tam, gdzie Wrocław - The Meeting Place - spotyka się z muzyką.


Dlatego właśnie Informator 4871 to przestrzeń zarówno dla docenionych muzycznie nazwisk, jak i dla debiutantów, o których będzie dopiero głośno. Wspólnym mianownikiem i jednych, i drugich jest Wrocław. I muzyka. Bo ona jest najważniejszym bohaterem tej opowieści.

 

Najnowsze wydanie trafiło właśnie do wszystkich pulsujących muzyką miejsc we Wrocławiu. A w nim m.in.:  obszerny wywiad Bartoszem Porczykiem o jego płytowym debiucie,  felieton Konrada Imieli, szczegółowy kalendarz koncertowy Wrocławia, prezentacja utalentowanych „młodych gniewnych”, stojących u progu kariery, muzyczne rekomendacje Bente Kahan i lidera Hurtu, opowieści mistrza miejskiego tanga i ciętej riposty – Michała Augustyniaka.


Informator dostępny jest także w wersji on-line oraz na Facebooku! To jednocześnie przestrzeń najaktualniejszych wieści muzycznych z miasta oraz strefa nieustannych konkursów!

http://blog4871.blogspot.com/

http://www.facebook.com/pages/Projekt-4871/117769504924215przysłano: 19 września 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca