Muzyka

Transhuman performance/koncert

Rakiety Przeciwko Rakietom
KOMBINAT
Trotyl
Plastic Interior Urynian
SUNUS
Sanecki
Wysocka
NGAS vel Domin0
Lebik
Kozera
R.B. Lisek


Koncert realizowany przez muzyków i artystów z Poznania, Wrocławia i Amsterdamu. Zdarzenie przygotowane w związku z publikacją TRANSHUMAN - numerem specjalnym magazynu Rita Baum. Projekt zajmuje się problemem rozszerzeń i przekroczeń możliwości człowieka.
fundamental.art.pl/TRANSHUMAN.html
ritabaum.pl/


Rakiety Przeciwko Rakietom - dwójka mudżahedinów dźwięku, sinus i spektrum w chwilach gdy majka trzymamy, interferencja, fala i mięsiste nagranie. AVABAF i Lutek, znani z wielu innych projektów po raz pierwszy zaprezentują świeżej daty materiał, pokłosie nieprzespanych nocy: nieprzebrane struktury, nieprzerwany dysonans, niezmienny interwał i paradoksalnie niesamowity ssyf. Wynik
głębokiej refleksji na temat teatru życia".
www.myspace.com/rakietyprzeciwkorakietom

KOMBINAT - między przestrzenią pokoju a niepokojem przestrzeni Kombinat wysadza kolejne wyłomy bezdechu. Uwalani glitchem i masywami dźwiękowych bloków, napruci żądzą miażdżenia całych dziedzin skarlałych zastosowań. To restytucja chaosu i prostytucja mechanicznych sekwencji z obskurną prawdą wyłaniającą się z produktu destrukcji świata pogodnego ornamentu.
www.myspace.com/rekombinacja
www.myspace.com/bloodcrisisx

Trotyl
www.trotyl.nl/
www.structuraldamage.co.uk/

Plastic Interior Urynian
lordepsylon.net/ttt/
soundcloud.com/plastic-interior-urynian

SUNUS
fundamental.art.pl/sunus
www.myspace.com/sunus666

Dominik Podsiadły aka NGAS vel Domin0 ur. 1967, studiował na wrocławskiej ASP w latach 1991-1994. W latach 90 założył kilka nieformalnych grup artystycznych: NEUE GOTHIK ART, JUJU HOUSE, DDR. Od 2000 roku działa samodzielnie. Brał udział w wielu akcjach i wystawach w kraju i zagranicą.W jego sztuce główną rolę pełni wizja artystyczna, którą stara się objaśnić za pomocą dostępnych środków wyrazu. Muzykę tworzy na systemowych odtwarzaczach, wirtualnych instrumentach, domowych urządzeniach elektrycznych i afrykańskim bębnie. Jego hobby to śmieci, wizje i objaśnienia.

Przemek Sanecki. Performance muzyczny z użyciem autorskiego software, implementujacego numeryczne metody z dziedziny systemów dynamicznych.

Robert B. LISEK aka R.B.L., Luther, Her Lissitzky, GGGRU, FRL; artysta, hacker i twórca wielu radykalnych projektów, które nie poddają się kategoryzacji; stosuje zaburzenia obliczeniowe, społeczne, dżwiękowe: niszczenie danych, tworzenie błędów, robaków i wirusów. Autor kilkudziesięciu wystaw, interwecji i koncertów między innymi: FILE, Sao Paulo, ARCO Art Fair, Madrid; Lower Manhattan Cultural Council, NYC; Siggraph, Los Angeles; ACA Media Festival, Tokyo.
www.myspace.com/robertlisek
fundamental.art.pl/

14 kwietnia 2011, 21:00 Puzzle Klub Wrocław

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 pazdziernika 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca