Muzyka

Konkurs na remix kawałka Młodego M – wyniki niebawem!

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie na remix kawałka Młodego Mpt. „Ostatnie Starcie” (feat. Onar, Temek). Ilość nadesłanych numerów przerosła naszenajśmielsze oczekiwania, dlatego też zdecydowaliśmy minimalnie przesunąć ogłoszeniewyników. Szczegółową listę zwycięzców upublicznimy w przeciągu najbliższego tygodnia!

 

Z niedowierzaniem spoglądaliśmy na licznik kolejnych wiadomości, które dzień po dniulądowały w naszej konkursowej skrzynce. Finalnie otrzymaliśmy ponad 300 gotowychremixów prezentujących „Ostatnie Starcie” w najróżniejszych wariantach brzmieniowych (odreggae począwszy, na drum’n’bass’ach skończywszy).


Do tej pory skrupulatnie przesłuchujemy każdy nadesłany przez Was track, a kwestiazwycięzcy cały czas pozostaje otwarta. Zadania nie ułatwia nam bardzo wysoki poziomWaszych remixów! Na tan moment, możemy już zdradzić, że z kilkoma producentamiplanujemy nawiązać bliższą współpracę, ale o tym już niebawem!


Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za udział w naszym konkursie. Wyniki upublicznimy wprzeciągu najbliższego tygodnia. Zapraszamy wszystkich na oficjalny profil Młodego M nafacebooku, gdzie też zwycięzcy zostaną ogłoszeni w pierwszej kolejności przez samegozainteresowanego!


LINK FB: http://www.facebook.com/mlodym?ref=ts
LINK YT: http://www.youtube.com/watch?v=KXiIsCGptzk

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 stycznia 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca