Muzyka

Robert Kasprzycki w Klubie Gwarek

Robert Kasprzycki - poeta, kompozytor, showman, jeden z najbardziej znanych reprezentantów polskiej piosenki autorskiej 26 lutego wystąpi w Klubie Gwarek. Podczas koncertu można się spodziewać sporej ilości utworów premierowych, będących zapowiedzią przygotowywanego albumu, jak i przebojów w nieco odmienionych wersjach. Na scenie Artysta pojawi się wraz z formacją Kasprzycki Band.


To właśnie koncerty oddają prawdziwą moc Kasprzyckiego. W kontakcie z publicznością, Kasprzycki najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą - niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy, kto bowiem był raz na koncercie Kasprzyckiego niemal zawsze wraca. Kasprzycki zawsze gra na 100 %, prezentując niezwykły melanż słownej woltyżerki, muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawi, że ten niedzielny wieczór będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem.


Zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia", dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką "nieobojętną", cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.


Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego - "Światopodgląd" . Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, tam także, w Radiowej Trójce usłyszeć można dziś Roberta najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się "Piosenki i Nie", będącej zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapisem "klimatycznego" koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia. Obecnie, po świetnie przyjętym występie na antenie radiowej Trójki (grudzień 2010) trwają nieustające koncerty oraz prace nad kolejnym albumem.


Ceny biletów: 30 PLN (ulgowe) / 35 PLN (zwykłe)
Więcej informacji o koncercie na: www.klubgwarek.pl
 

26 lutego 2012, godz.: 20:00
Studencki Klub Kulturalny GWAREK
Kraków, ul. Reymonta 17

 


przysłano: 15 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca