Muzyka

Koncert formacji The Herbaliser odwołany

Zaplanowany na najbliższą niedzielę, 13 maja, koncert brytyjskiego zespołu The Herbaliser w klubie Eter we Wrocławiu nie odbędzie się.

Jeden z najbardziej popularnych zespołów z Wielkiej Brytanii już w maju miał odwiedzić Polskę. Gwiazda kultowej wytwórni Ninja Tune podczas dwóch koncertów w polskich klubach miał przypomnieć o swojej 15-letniej obecności na światowej scenie muzycznej. Niestety nie przyjadą do Polski tej wiosny.

 

Mini trasa koncertowa grupy po Polsce została odwołana z powodu braku porozumienia w kwestiach organizacyjnych pomiędzy zespołem, a agencją odpowiedzialną za organizację ich występów w Warszawie oraz Wrocławiu.

 

- Z przykrością przyjęliśmy informację o odwołaniu trasy koncertowej The Herbaliser w Polsce, w tym jego wrocławską odsłonę w ramach City Sounds – mówi Maciej Szabatowski, pomysłodawca cyklu City Sounds. – Pragniemy przeprosić za zaistniałą sytuację, lecz także podkreślić, iż decyzja o odwołaniu trasy zapadła bez jakichkolwiek konsultacji z nami. Mamy nadzieję, że uda nam się już na jesień tego roku ponownie zaprosić The Herbaliser do Wrocławia – dodaje M. Szabatowski.

 

Wszystkie zakupione bilety na wrocławski koncert The Herbaliser w klubie Eter można zwracać w punktach ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.. W przypadku zakupu biletów drogą elektroniczną w internetowych systemach biletowych, prosimy o stosowanie się do zasad opisanych w regulaminie obowiązującym w danym systemie. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 maja 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca