Muzyka

Lebowski w Bielsku-Białej

 

Lebowski wywołał duże zainteresowanie zarówno w Polsce jak i za granicą. Pochlebne recenzje z ponad 30 krajów, tytuły "albumu tygodnia" w Polsce, Kanadzie, Finlandii i Brazylii, publikacje...

Cena biletu: 15/20zł

Lebowski wywołał duże zainteresowanie zarówno w Polsce jak i za granicą. Pochlebne recenzje z ponad 30 krajów, tytuły "albumu tygodnia" w Polsce, Kanadzie, Finlandii i Brazylii, publikacje w czasopismach "Metal Hammer", "Teraz Rock", "LIZARD", "Nocturne" (Serbia), "Inferno" (Finlandia) czy chociażby regularne audycje o twórczości zespołu to dorobek ostatnich kilku miesięcy.
Mimo braku kontraktu z wytwórnią fonograficzną, zespół sprzedał 4.000 płyt oraz ponad 10.000 utworów w formie elektronicznej.

Rok 2011 i 2012 upływa zespołowi pod znakiem koncertów, mi.in na International Rock Conspiracy w Berlinie, czy Ino Rock Festiwalu u boku Brendana Perry (Dead Can Dance) i Pain Of Salvation.
W roku 2012 Lebowski po raz pierwszy wyruszy w zagraniczną trasę koncertową, planowane jest również wydanie singla, natomiast w roku 2013 pojawi się nowy album.

Lebowski to:
marcin grzegorczyk - gitary
marcin łuczaj - syntezatory
marek żak - bas
krzysztof pakuła - perkusja

Więcej informacji pod adresem:
www.lebowski.pl/koncerty
 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 września 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca