Muzyka

„ArkTika” – trzeci singiel Ifi Ude!

Prezentujemy trzeci singiel zwiastujący debiutancki album Ifi Ude.

Link do odsłuchu:

 

 

 

Ifi Ude to postać na polskiej scenie muzycznej niezwykła. Niektórzy mówią o niej the next big thing i z pewnością jeszcze w tym roku, będziemy mogli się przekonać o słuszności tych opinii. Intensywnie pracuje w studiu, a jej kolejne nagrania zaatakują wasze głośniki witalnością, liryzmem i szczerą energią. Po dobrze przyjętych przez krytyków i słuchaczy utworach „My Baby Gone” i „Fali”, Ifi wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów prezentuje trzeci wyczekiwany przez nich singiel „ArkTika” oraz mówi, jak możecie pomóc jej stać się w pełni niezależną.

 

Prace nad utworem przeciągały się z prozaicznych powodów - mówi - Sama finansuję produkcję płyty i teledyski promujące single, co w znacznym stopniu wydłuża czas oczekiwania na kolejne utwory oraz premierę płyty. Nawet mimo nieocenionej pomocy rodziny i przyjaciół. Właśnie, dlatego zdecydowałam się poprosić wszystkich sympatyków i fanów, o wsparcie w produkcji oraz pomoc w wydaniu mojego debiutu. Dzięki idei crowdfundingu i portalowi umożliwiającemu finansowanie społecznościowe, mogę skrócić drogę do moich słuchaczy. Czuję też, że tworzy się nowy rodzaj relacji z odbiorcami, ich zaangażowanie, uwagi i poparcie są bardzo inspirujące. Daje mi to niezwykłą wolność twórczą, ale jest też nowym wyzwaniem - dostaję kredyt zaufania, którego z pewnością nie zawiodę.

Każdy może współfinansować wydanie mojej płyty, wybierając jedną z kilku przewidzianych opcji. Takie wsparcie szalenie motywuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy, a każdy wspierający otrzyma unikalny bonus – od przedpremierowego dedykowanego albumu, po prywatny akustyczny recital. Zapraszam do odwiedzania strony mojego projektu, wspierania i komentowania:

http://www.beesfund.com/projekty/pokaz/127,ifi-ude---debut-album

 

Dzięki Waszej pomocy będę mogła zrealizować swoje marzenia, a w zamian dam Wam dużo oryginalnej muzyki i dobrej energii. Pieniądze, które mam nadzieję uda się pozyskać, wykorzystam na dokończenie nagrań – zostały do zarejestrowania wokale do kilku piosenek, mix, mastering i tłoczenie płyty. Materiał na płytę mam już gotowy, to autorskie kompozycje. Zbiór piosenek w języku polskim, angielskim, a także w ibo – języku mojego taty.

 

"ArkTika" to idealna wizytówka albumu, którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku. To także pierwszy singiel produkowany we współpracy z Marcinem Borsem(Hey, Brodka), który jest odpowiedzialny za mix i master utworu.

 

Muz.: Ifi Ude

Sł.: Ifi Ude

Produkcja muzyczna (2012, Polska): Ifi Ude

Instrumenty: Ifi Ude

Wokale: Ifi Ude

Nagrania dokonano w domu Ifi (Wieża Studio)

Mix i mastering (2013): Marcin Bors


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 kwietnia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca