Muzyka

Piąta edycja Wrocławskiego Soundu

Przegląd Wrocławski Sound z roku na rok coraz bardziej zapisuje się w pamięci twórców i fanów muzyki, a także w kalendarzu wrocławskich imprez kulturalnych. Jego piąta, jubileuszowa edycja odbędzie się 6 i 7 grudnia 2013 we wrocławskim Imparcie.

Wrocławska scena muzyczna - fenomen, o którym coraz głośniej w Europie, ma od 2009 roku swoje święto.  Zgodnie z ideami przeglądu - kreacją i propagowaniem nowatorskich dźwięków, publiczność Wrocławskiego Soundu co roku zostaje wciągana w rzeczywistość niszowej sztuki, tworzonej i specjalnie dedykowanej miłośnikom Wrocławia, identyfikującej się z duchową esencją miasta.

 

W tym roku usłyszymy 12 najciekawszych wrocławskich muzycznych projektów ostatnich miesięcy, a część z nich w nowych odsłonach i aranżacjach. Nie zabraknie także wrocławskich premier koncertowych prezentujących najnowsze materiały autorstwa zaproszonych do udziału w przeglądzie artystów. Spodziewać można się również eksperymentalnych projektów scenicznych.

 

 

Tradycyjnie program Wrocławskiego Soundu jest bardzo zróżnicowany i prezentuje najciekawsze muzyczne projekty ostatnich miesięcy autorstwa wrocławskich lub silnie związanych z Wrocławiem artystów i zespołów. W tym roku na scenach Impartu wystąpią: Neony na dęte, Night Out, Flying Moses, ŜANĜO, Synaptine, Naczynia Połączone, Natalia Lubrano, Jahga, Mixtura, Behavior, OCN oraz Job Karma. Organizatorem przeglądu jest Biuro Festiwalowe Impart 2016.

 

Bilety na dwudniowy przegląd są już w sprzedaży. Dostępne są w kasie Impartu przy ul. Mazowieckiej 17 oraz za pośrednictwem bileterii internetowych: www.eventim.pl oraz www.biletin.pl. Bilet jednodniowy w przedsprzedaży kosztuje 35 zł,  w dniu koncertu - 40 zł. Karnet dwudniowy w przedsprzedaży można nabyć za 60 zł, w dniu koncertu w cenie 70 zł. Można również dokonać rezerwacji telefonicznej pod numerem (71) 341 94 32 oraz mailowej: rezerwacje@impart.art.pl.

 

Spot reklamowy przeglądu

Profil Wrocławskiego Soundu na Facebook

 

 

od: 6 grudnia 2013
do: 7 grudnia 2013 CS Impart, Wrocław, ul. Mazowiecka 17

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 grudnia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca