Muzyka

Osada Vida gwiazdą Sceny Music & More podczas Seven Festival 2014!

Formacja Osada Vida potwierdziła udział podczas Seven Festival 2014. Zespół wystąpi pierwszego dnia festiwalu, w czwartek 10 lipca, na Scenie Music & More na Placu Wolności w Węgorzewie. Podczas tegorocznej edycji festiwalu zagrają m.in. Behemoth, Blindead, Collage, Epica, Kazik Na Żywo. Kolejne nazwy będą stopniowo ujawniane w najbliższych tygodniach.

 

Osada Vida zagra przede wszystkim materiał z ostatniego albumu „Particles” ale z pewnością nie zabraknie również premierowych utworów z płyty, nad którą muzycy obecnie pracują.

 

Osada Vida prezentuje muzykę sięgającą do tradycji ambitnego rocka w typie Yes, Porcupine Tree, Pain Of Salvation czy Riverside. Grupa doskonałych warsztatowo muzyków proponuje muzykę świeżą i niepowtarzalną, wzbogaconą niebanalną warstwą tekstową a ich koncerty to wspaniała zabawa, nie tylko dla słuchaczy, ale również na scenie. W swoim dorobku zespół ma cztery ciepło przyjęte oficjalne płyty: „Three Seats Behind A Triangle” (2006/2007), „The Body Parts Party” (2008), „Uninvited Dreams” (2009) oraz „Particles” (2013), która wytyczyła nowy kierunek w życiu zespołu - utwory urzekają oryginalnością, ale i niebanalną prostotą. Ponadto zespół wydał także DVD zatytułowane "Where The Devils Live”, zawierające zapis koncertu w Teatrze Śląskim w Katowicach w listopadzie 2011 roku. Zespół rozpoznawalny jest także poza granicami naszego kraju o czym może świadczyć choćby zaproszenie na amerykański festiwal RoSfest 2011 czy na ProgStage 2012 w Izraelu, na których Osada była jednym z headlinerów.

 

 

10 lipca 2014

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 stycznia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca