Muzyka

Karnawałowo z Mipasi i SKAdyktatorem

Szykujcie się na wielką afro-reggae fiestę 24 stycznia w Progresja Cafe. Na początek mamy dla was energetyczny koncert zespołu Mipasi, a potem zostawiamy was w rękach SKAdyktatora i DJ’a Jogi Babu.

 

Jeśli nie macie dość karnawału i czujecie, że chętnie wybralibyście się na wycieczkę na Karaiby lub do Afryki ta impreza jest dla Was. Wpadajcie wyginać śmiało ciało!

 

Muzyka, którą tworzy zespół Mipasi daje poczucie radości i spełnienia. Tymi uczuciami muzycy chcą się podzielić z publicznością. I robią to dzięki doskonałemu połączeniu porywającego Afrobeatu i Soca, bujającego Reggae i ożywiającego Dancehallu. Tworzą muzykę opierając się na rytmach etnicznych, które są jednocześnie inspiracją do tworzenia oryginalnych własnych projektów. Muzyka Mipasi charakteryzuje się wyszukanym brzmieniem połączonym z niezwykłą energią i wysmakowanymi tekstami autorstwa Gwidona Cybulskiego. Na koncercie znajdziecie ciekawe teksty, refleksję nad codziennością, ale i rytmy porywające do tańca.

 

Po koncercie na scenę zstąpi Jego Wysokość SKAdyktator, aby skadobro i skaprawda zatryumfowały i, aby wszyscy, już zawsze, byli szczęśliwi. Skadyktator widzi wszystko i od dekady stoi na straży ska porządku. Poszerza swoje imperium i demonstruję siłę żelaznych ska zasad: 1. Ska powstało przed reggae. 2. Ska się tańczy a nie poguje. 3. Młody Bob Marley nie grał reggae - grał ska! Towarzyszyć mu w głoszeniu tych prawd dzielnie będzie DJ Jogi Babu.

 

Takiej imprezy nie można przegapić!

 

Gdzie?: Progresja Cafe, Fort Wola 22

Kiedy?: 24 stycznia 2014

Za ile?: 10 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu imprezy

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/596036380465285/

Video: http://www.youtube.com/watch?v=MpRHRE5KPaM

24 stycznia 2014

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 stycznia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca