Muzyka

Kaiser Chiefs: teledysk promujący nadchodzący album!

Nowy album Kaiser Chiefs zatytułowany „Education, Education, Education & War" ukaże się pod koniec marca, a już teraz zespół zaprezentował klip promujący wydawnictwo. Video „Coming Home" można zobaczyć pod tym adresem:

 

 

 

Ricky Wilson tak opowiada o utworze „Comming Home”: Jak tylko napisaliśmy tę piosenkę byliśmy z niej bardzo zadowoleni. Ten kawałek ma bardzo fajny refren, jest w stylu Kaiser Chiefs. Kiedyś graliśmy w naszej starej sali prób w Leeds, w miejscu, w  którym napisaliśmy wiele naszych najlepszych piosenek. Z nudów zamieniliśmy się instrumentami, więc jeśli ktoś nas zapyta, kto wymyślił riff do tego utworu, to pewnie wszyscy powiemy „to ja”. To tak naturalnie przyszło! Poczuliśmy, że jesteśmy tam, gdzie nasze miejsce, że wracamy do domu, jakim jest tworzenie muzyki. Przy tej piosence po raz pierwszy na tej płycie, pomyśleliśmy, że napisaliśmy hymn. Coś co ludzie rozpoznają, jako Kaiser Chiefs i to jest super.

 

Piosenki na „Education, Education, Education & War" są przebojowe i jednocześnie tworzą portret obecnych czasów: fabryki, wojny, tęsknota za domem, miłość i samotność. Teksty Wilsona są pełne wściekłości, smutku i poczucia straty. Pomimo tego wszystkiego, utwory Kaiser Chiefs niosą nadzieję.

 

Album Kaiser Chiefs „Education, Education, Education & War" ukaże się w Polsce 28 marca dzięki firmie Mystic Production.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 lutego 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca