Muzyka

Mustnotsleep 4.B-DAY: PSYK (Hiszpania)

Świeże techno z Hiszpanii: Psyk na 4.Urodzinach Mustnotsleep

7.03.2014, Brzozowa37

 

 

Mustnotsleep, czyli Fau i Kacper P to duet warszawskich djów i producentów, którzy stoją za głośnym cyklem imprez, który w wakacje kończy aż 3 lata - Music Of The Future. Kolektyw w tym roku obchodzi 4 urodziny i jak co roku obchodzi je z mocnym muzycznym przytupem. Poprzedni goście urodzin składu to: Mosca, Boddika, Kassem Mosse - od house'u, przez bass-music po techno. Na tym ostatnim przystanku są jubilaci również w tym roku. Do Warszawy przyjedzie psyk, czyli postać, która idealnie łączy nasze muzyczne fascynacje: miłość do techno samego w sobie Faua oraz uwielbienie bassu Kacpra P.


Urodzony w Madrycie Manuel Anós aka Psyk, jest na elektronicznej scenie od niedawna, a mimo to zdążył już stać się ważną postacią wśród twórców techno. Zaczynał w Minusie, gdzie wydany został jego track "Clown" - od tego pierwszego kawałka jego kariera nieprzerwanie rośnie. Mimo, że jego produkcje są naprawdę genialne, to nie one pierwsze przychodzą do głowy, gdy mówimy o Psyku. To jednak głębokie, pełne pasji sety stały się wizytówką, która otworzyła mu drogę do wszystkich najważniejszych klubów i festiwali w Europie. Chociaż jego domeną jest głębokie techno, w setach słychać mocne fascynacje housem czy minimalem. Richie Hawtin w wywiadzie dla DJ Maga wskazał Manuela jako jedną z największych nadziei na światowej scenie 4 na 4.


Chociaż najczęściej można go zobaczyć w klubach, których gości można liczyć w wielu setkach, w Polsce pojawi się na małych przestrzeniach warszawskiej Brzozowej 37 i krakowskiej Pauzy obejmując wszystkich słuchaczy pełnią technicznego brzmienia, tworząc otoczkę intymności jakiej często brakuje w techno balangach. Obie imprezy będą wyjątkowe jeszcze pod innym względem - będzie to trzecia z kolei urodzinowa kooperacja Mustnotsleep i Kraken Bass-Ment, po Mosce, Boddice i Kassemie Mosse wybór promotorów z dwóch odległych miast padł właśnie na Psyka.


Support artyście zapewnią przyjaciele MNS: Deam LIVE, Essence, Fet, Hadrian, Jan Piotr Szatan, Kwazar, MaL, Marcin Krupa, Michal Szutkowski, MCQ, MKO, Move Move, Oskar Dragon, Phil Jensky, ptr1 LIVE, Tom Encore, VJ FkS, Vj Dacu.

 


PSYK:
https://www.facebook.com/psykmusic
https://soundcloud.com/psyk
http://www.youtube.com/watch?v=bLyYwwmeopg
http://www.youtube.com/watch?v=XymP7OA2Neo
---------------
I pula biletów w cenie 15 PLN - wyprzedana
II pula biletów w cenie 20 PLN - dostępna tu: http://bit.ly/1bmGzrV


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 marca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca