Muzyka

Juno Reactor na scenie City Sounds!

City Sounds ma zaszczyt zaprosić na koncert międzynarodowego składu Juno Reactor. Zespół Bena Watkinsa, znany szerszej publiczności z muzyki do licznych filmów, będzie promował swoją najnowszą płytę pt. „The Golden Sun Of The Great East” 8. marca we wrocławskim klubie Eter.
 
Juno Reactor to założony w Londynie przez Bena Watkinsa w 1990 roku zespół, którego głównym celem jest łączenie ze sobą muzyki instrumentalnej, elektronicznej i symfonicznej często współgrającej z egzotycznymi wokalami i chórem.

Grupa znana jest z barwnych koncertów-performance'ów, w czasie których na żywo występują współpracujące z grupą zespoły oraz instrumentaliści. Skład muzyków współpracujących z grupą nie jest stały i ciągle się zmienia. Wśród nich wymienić można takich artystów jak: perkusista Mabi Thobejane, południowoafrykański zespół Amampondo, Eduardo Niebla, Steve Stevens, Greg Ellis, Yaz Alexander, Ghetto Priest oraz Yasmin Levy.

Obecnie w zespole występują: Ben Watkins, Budgie (drums), Sugizo (Guitar – Japan), Mali Mazal (Dancer – Percussionist – Israel), Hamsika Iyer (Singer – India), Amir Haddad (Guitar – Spain) – Kostas (Percussion – Greece)
Muzyka tworzona przez zespół jest połączeniem muzyki elektronicznej z instrumentalną i symfoniczną często w współgrającą z chórem i egzotycznym wokalem. Grupa łączy takie gatunki muzyczne jak psychedelic- i goa trance z world music i muzyką poważną.

W 1993 roku Juno Reactor po wydaniu swojego pierwszego albumu ‘’Transmissions’’ stał się wzorem i autorytetem dla innych artystów tworzących w goa trance’owym nurcie muzyki elektronicznej.

Po kilkunastu latach efektywnej pracy Juno Reactor wydał siedem studyjnych albumów i dodatkowo stworzył lub współtworzył genialne soundtracki do wielu znanych filmów m.in. Matrix:Reaktywacja, Matrix: Rewolucje, Pewnego razu w Meksyku: Desperado2, Brave Story, Mortal Kombat czy Texhnolyze.
 
8.03.14 godz.17.30
Klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19
 
Bilety:  
           59 zł – przedsprzedaż, 
           70 zł – w dniu koncertu
           80 zł - miejsca siedzące ( balkon) 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.plwww.ebilet.pl,www.eventim.pl - rezerwacje: bilety@o2.pl

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 marca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca