Muzyka

Koncert Bednarka w Klubie Studio!

21 marca w krakowskim Klubie Studio wystąpi Kamil Bednarek, jedna z najlepiej rozpoznawalnych twarzy współczesnego polskiego reggae. Pierwsze muzyczne kroki artysta ten stawiał jako wokalista powstałej w 2008 roku formacji StarGuardMuffin. Grupa zdobyła uznanie podczas rozlicznych przeglądów i festiwali, jednak największym przełomem w karierze Bednarka okazał się występ w trzeciej edycji show „Mam talent!”. Wokalista zajął w jej finale II miejsce i stał się największym telewizyjnym odkryciem ostatnich lat. Polska zakochała się w ciepłym, głębokim wokalu Kamila – płyta jego zespołu pokryła się podwójną platyną. W 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona. Wtedy Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim oraz dwoma nowymi muzykami rozpoczął pracę nad kolejną płytą – Jestem - która światło dzienne ujrzała w listopadzie 2012 roku. Była to pierwsza w dyskografii młodego artysty pozycja wydana pod szyldem Bednarek. Nowy album został wyjątkowo ciepło przyjęty, zaś utwory takie jak Jestem sobą..., Think About Tomorrow, nastrojowa Cisza czy własna wersja utworu Marka Grechuty Dni, których nie znamy stanowią dziś muzyczną wizytówkę wykonawcy. W międzyczasie Bednarek koncertował w całym kraju: trzykrotnie pojawił się Festiwalu w Ostródzie, dwukrotnie w Jarocinie, jednokrotnie na Brzeszcze Rock Reggae Festiwal oraz na Przystanku Woodstock. Wszystkie koncerty Bednarka są bardzo energetyczne i pełne pozytywnej atmosfery, zaś on sam jest mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością. W Klubie Studio z pewnością nie będzie inaczej!

 

Ceny biletów:

30 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)

Bilety są dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro i Ebilet oraz online na www.ticketpro.pl oraz www.ebilet.pl.

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) będą do nabycia w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

 

 

BEDNAREK

21 marca 2014, godz. 20:00

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

 

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 marca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca