Muzyka

Koncert Doroty Miśkiewicz i Zespołu Kwadrofonik

15 maja 2014 (czwartek) o godz. 18.00 Miejska Biblioteka Publiczna im. G. Daniłowskiego w Sosnowcu gorąco zaprasza do udziału w jubileuszowym koncercie „Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci” w wykonaniu Doroty Miśkiewicz i Zespołu Kwadrofonik. Impreza organizowana w ramach X Sosnowieckich Dni Literatury odbędzie się w Sali koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu. Zapraszamy do odbioru bezpłatnych wejściówek!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Działem Multimedialnym MBP przy ul. Zegadłowicza 2 lub Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Warszawskiej 3/20, w celu osobistego odbioru bezpłatnych wejściówek. Liczba miejsc ograniczona!

„Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci” to twórcze opracowanie utworów dokonane przez mistrza kompozycji, Witolda Lutosławskiego, do tekstów 10 najbardziej znanych i lubianych wierszy dla dzieci Juliana Tuwima, w oryginalnym wykonaniu wokalistki jazzowej Doroty Miśkiewicz i Zespołu Kwadrofonik. Muzycy proponują nową, niezwykle barwną, nowoczesną, ale realizowaną w całości na akustycznych instrumentach interpretację piosenek, które, choć powstały ponad 60 lat temu, są ponadczasowe.

Koncert organizowany jest we współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 kwietnia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca